Zábavné hry online zdarma

Hra - Hambo 2
Hambo 2 je pokračování skvělé logické hry, ve které se tentokrát ocitnete v roli prasátka-mafiána. Zlikvidovat všechny nepohodlné postavičky bude vyžadovat dostatek přemýšlením, protože v každém kole máte jiné zbraně a jen určitý počet nábojů.

1,86 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Hambo
Ve hře Hambo se v roli ozbrojeného prasátka budete pokoušet v každém kole zlikvidovat všechny protivníky. S omezeným počtem zbraní a střel musíte najít ten správný způsob, jak nepřítele zlikvidovat. Ve hře tak půjde zejména o přesnost, avšak zapojit musíte i logické myšlení.

0,80 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Porcupyre
Porcupyre je moc pěkně zpracovaná zábavná logická hra s roztomilými zvířátky v hlavní roli. Z většiny zvířátek bude Vašim úkolem udělat za pomoci vrhání ohnivých koulí pečínku. Jediní komu se musíte vždy vyhnout jsou ježci. Dokážete v každém kole sežehnout všechny a nezasáhnout žádného ježka?

5,88 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - PaintWorld
V logické hře PaintWorld je hlavním cílem spojit skvny stejné barvy. Každou usměvavou skvnku můžete myší chytit a libovolným směrem vystřelit. Velké se ale v letu rozdělí na dvě části. Proto je dobré využívat bomby a další herní prvky, které Vám k překonání každélo levelu pomohou.

4,99 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Bounzy Halloween
Máte dobrou mušku a odhad? Ve hře Bounzy Halloween je kromě jiného určitě budete potřebovat, abyste dokázali v každém kole zničit všechny halloweenské strašidla. Ty můžete přímo odstřelit nebo využít i výbušné sudy a zabijácké ostny.

4,16 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Shadow Tag
Tato logická hra má kromě výborné grafiky i super příběh. Ocitnete se totiž sami v noci v horské chatě, kde číhá tajemné nebezpečí. Abyste se dotali do civilizace potřebujete auto. Jenomže jste ztratili klíče a Vaše baterka co nejdříve zhasne. Dokážete klíče najt včas?

6,77 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Kaboomz 4
Zničte v každém kole všechny balónky a balóny. Čím méně výstřelů z děla použijete, tím více bodů získáte. Využívejte proto co nejvíce ostatní herní prvky jako jsou výbušniny nebo ostré hroty o které můžou balónky prasknout.

3,11 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Krmení hrochů
Hodit hrochům do otevřených tlam jejich oblíbené melouny nebude vůbec tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. Budete muset překonat spoustu překážek a to nejen správným hodem melounu, ale i skákáním a rozbíjením krabic. Zvládnete to?

5,42 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Pigs Will Fly
Dokážete dostat prasátko k lahvičce s kouzelným nápojem, aby dostalo křidélka a mohlo odletět? Nebude to vůbec snadné. Budete se muset vhodně přepínat mezi jednotlivými barevnými dimenzemi a v každé udělat správný krok, který vám odstraní překážky nebo jinak připraví cestu.

2,20 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Harry The Hamster
Křeček Harry je v ohrožení. Mezi ním a domečkem je velká propast u které na něj číhá kočka. Jen Vy mu můžete pomoci a postavit mu bezpečný tunel, kterým k domečku proleze. Musíte to ale stihnout dřív, než kočka vyrazí. K dispozici máte omezený počet a tvary stavebních prvků tunel. Poradíte si s nimi i v pokročilých levelech?

0,63 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Catch the Candy
Pomozte roztomilému hlavnímu hrdinovi v této logické hře dostat se za jeho oblíbenou sladkostí. Protože nemá ale žádné ruce ani nohy, pohybuje se jen za pomoci vystřelovacího lana. Je na Vás vždy správně zamířit, aby se hrdina ke svému cíli dostal co nejdříve.

0,01 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Tiles Of The Simpsons
Pro všechny milovníky žluté rodinky Simpsnů je tady bezvadná logická hra, ve které budete postupně odkrývat pěkný obrázek z tohoto seriálu. Aby se Vám to podařilo, musíte klikat na skupiny (nejméně dva) stejných obrázků hlavních hrdinů. Označená skupina vždy zmizí a hrací pole se posune.

0,82 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - The Suspense 2
Tato logická hra Vás určitě zaujme. Se svým hlavním hrdinou se totiž přes nebezpečné překážky až do cíle dostanete tak, že se v pravý čas budete přepínat mezi alternativními světy. V jednom světě jsou zamčené dveře? Zkuste se podívat do druhého, jestli tam nenajdete klíč...

5,43 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Gibbets
Umíte dobře mířit? V této zábavné logické hře si to budete moct vyzkoušet. Dostanete luk, omezený počet šípů a Vašim a úkol bude osvobodit oběšené lidi dříve, než vypustí duši. Musíte se trefit do lana, které je drží na šibenici a dát si pozor, abyste je náhodou místo záchrany sami nezastřelili.

1,38 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Porcupyr
V této hře s roztomilými zvířátky se určitě dobře pobavíte i potrápíte své mozkové závity. Z většiny zvířátek totiž budete muset udělat chutnou pečínku tak, že zapálíte kliknutím dřevěné sloupky v jejich blízkosti. To by jistě problém nebyl. Komplikací ale je, že se mezi nimi vyskytují ježečci, kteří naopak k žádné úhoně přijít nesmějí.

5,88 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné