Zábavné hry online zdarma

Hra - Chubby Hamster
Domácí křeček Chubby má velice zlou majitelku a tak se rozhodl z jejího domu utéct. Najdete spolu s ním tu správnou cestu a dokážete použít správné předměty, aby se mu to opravdu podařilo?

2,91 MB | Escape hry

Spustit Podobné
Hra - Ninja Mushroom
Tato hra, ve které hraje hlavní roli hříbek ninja, budete muset překonat množství překážek a smrtelných nástrah, abyste se dostali z kouzelného lesa až ke zlatému pařezu. Každým ze 40 levelů projdete tak, že budete posunovat různé bloky a skákat na ně a přes ně se svým ninjou.

0,98 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Roly Poly Eliminator 2
Zničte všechny obludky v této brutální logické hře. Aby se Vám to podařilo, musíte přestřihávat provazy, pouštět nebo odstraňovat předměty z herního pole a dobře u toho mířit. Do dalšího levelu se dostanete až ve chvíli, kdy nezůstane naživu žádná z obludek. V pokročilejších úrovních se ale vyskytnou i dobré roztomilé obludky, které bude nutné naopak…

5,46 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Escaping the Prison
Dokázali byste se dostat z vězení? Jako hlavní hrdina této super adventury si to budete moct vyzkoušet. Na začátku dostanete zásilku s dortem ve kterém je zapečeno 6 věcí co Vám můžou pomoci k útěku. Musíte ale zvolit tu správnou a pak i pravou cestu útěku. Z vězení se dá dostat třemi způsoby. Podaří se Vám je najít všechny?

9,75 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Rollercoaster Creator 2
Právě přichází druhé pokračování bezvadné logické hry, ve které jde o správné stavění horské dráhy. Stejně jako v první verzi je i tady Vaším úkolem vyprojektovat tahem myší a používáním speciálních dílů z nabídky, autodráhu, která by své pasažéry nevyklopila a přitom by za jízdy posbírali všechny diamanty.

3,77 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Rollercoaster Creator
Rollercoaster Creator je hra, ve které budete mít za úkol stavět autodráhu v zábavním parku. Vozíčky s cestujícími přitom musí cestou posbírat co nejvíc zlaťáků, nebo diamantů a nikdo nesmí vypadnout. Dráhu kreslíte myškou a dole potom máte nabídku s doplňkovými prvky, bez kterých byste určitě spoustou levelů neprošli. Jde jen o to, použít ten správný.

2,45 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Pursuit of hat
Pursuit of hat je skvělá hra, která Vás bude bavit. Moc pěkně a roztomile graficky vyvedený panáček se v ní snaží dostat ke svému ztracenému klobouku a Vy mu v tom musíte pomoci. Jenže to nebude mít vůbec jednoduché a často bude muset obětovat některou (nebo i všechny) své končetiny. Když je bude potřebovat zpět stačí dát šipku dolů.

3,74 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Snail Bob
Snail Bob, neboli šnek Bob je hra, která se bude líbit všem bez rozdílu věku, klukům i holkám. V moc pěkné grafice bude Vašim úkolem pomoci sympatickému šnečímu chlapíkovi zdolat, často nebezpečné překážky, a dostat se co nejrychleji k cíli - cedulce "Exit". Když na něj kliknete, schová se a počká, než mu připravíte cestičku a tlačítkem vlevo nahoře můžete jeho tempo naopak zvýšit (třeba na…

4,54 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Piggy Wiggy
Piggy Wiggy je hra s roztomilými prasátky v hlavní roli. Vaším úkolem je nakrmit je žaludama. Ale nebudete to mít zase tak jednoduché. S každým dalším levelem budou přibývat překážky, které budou stát prasátkům v cestě. Ale nebojte se, nepřekonatelné nebudou a navíc se s těmito nenasyty fakt pobavíte ;)

3,69 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Crosszle 3D
Pokud hledáte zábavnou oddechovku, pak vyzkoušejte hru Crosszle 3D. V ní si můžete vyzkoušet skládání jednotlivých barevných kousků vedle sebe tak, aby byli vždy alespoň dva stejné barvy u sebe. Za to získáváte body. Úkolem hry je nasbírat co nejvíce bodů během určeného časového limitu.

0,08 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Cool War
Ve hře Cool War je vaším úkolem chránit vaši zemi před nepřátelskými atomovými raketami. Ze své základny vystřelujete protiraketové střely, stačí kliknout na oblast, kde mají vybuchnout a dojde k jejich vystřelení. V každém levelu je obrana obtížnější, ovšem máte možnost si své rakety vylepšovat a zlepšovat jejich účinnost.

0,28 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Easy Chess
Všichni, kdo rádi hrají šachy jistě ocení tuto onlinovku Easy Chess. Vyzkoušejte své logické myšlení proti počítači a zjistěte, zda ho dokážete porazit. Cílem této hry je dostat soupeřova krále do takové pozice, aby se nemohl pohnout, aniž by mu hrozil útok od vašich figurek.

0,07 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Tron
Tato online hra je vytvořena na základě závodů, které jste mohli vidět ve filmu Tron. Vaším úkolem je porazit nepřítele. Nejde ovšem o to, být v cíli rychlejší, ale znemožnit nepříteli cestu. Snažte se za sebou vytvořit takovou linie, aby váš spoluhráč nemohl projet dál a narazil do ní. Musíte se ovšem vyhýbat jeho linie, která má stejnou funkci.

0,30 MB | Logické hry pro dva

Spustit Podobné
Hra - World Wars 2
V této válečné logické hře si vyzkoušíte, jaké to je, určovat, kam má vojsko zaútočit, abyste zvítězili. Vyberte si armádu, za kterou budete bojovat a zvolte bojiště. Na mapě máte pozice a množství vaší armády. Vaším úkolem je v jednotlivých tazích obsadit co největší počet území. Útok provedete vybráním armády, se kterou chcete útočit a poté kliknutím na nepřátelské území. K boji můžete využívat i…

0,00 MB | Logické hry pro dva

Spustit Podobné
Hra - Flower Garden Patience
Flower Garden Patience je hra, která funguje na principu Solitaire. V řadách máte karty, které je potřeba naskládat do pravého sloupce podle barev od esa až po krále. Abyste je tam mohli umístit, je potřeba si je nejprve přeskládat ve svislých sloupcích. Není to ovšem tak snadné, karty můžete skládat pouze na kartu s vyšší hodnotou. Výhodou je to, že není rozhodující barva…

0,21 MB | Solitaire hry

Spustit Podobné