Zuma hry online zdarma

Hra - Birds Town
Birds Town je moc povedá hra typu zuma, která potěší jistě nejen svou milou grafikou. Vašim úkolem bude zabránit procesí ptáčků, aby se dostalo až do svého cíle. Toho docílíte tak, že budete vystřelovat další ptáčky a když vytvoříte skupinku tří a více stejně barevných, tak zmizí. Podaří se Vám ve stále náročnějších levelech odstranit vždy všechny…

4,89 MB | Zuma

Spustit Podobné
Hra - Zuma Kangaroo
Pro všechny milovníky postřehových logických her a her typu ZUMA zvláště, je tady jedna opravdu moc povedá se sympatickým klokanem v hlavní roli. V každém kole je Vašim úkolem zničit všechny barevné kuličky a hlavně nedopustit, aby se dostaly až k díře, kterou klokan hlídá. Povede se Vám to tak, že budete házením kuliček vytvářet skupiny tří a více kuliček stejné…

4,08 MB | Zuma

Spustit Podobné
Hra - Winx Club Zuma
Je tady další zuma hra, tentokrát s milou grafikou inspirovanou seriálem Winx Club. Dokážete se zbavit všech přibývajících kuliček? Zničíte je tak, že vystřelíte barevnou kuličku mezi ostatní a spojíte tak tři a více stejné barvy.

1,11 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Mathematical Zuma
Tato náročnější hra z rodiny ZUMA, Vám jistě procvičí mozkové závity a matematické myšlení. Zvláště v pokročilejších levelech není vůbec snadná. Aby se k Vám nepřiblížily nežádoucí kuličky budete je odstřelovat tak, že součet čísla na vystřelené a "odstřelené" kuličce musí dávat přesně 10.

0,28 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - The Treasures Of Montezuma 2
V této nové hře bude vaším úkolem vždy v co nejkratším čase vyřadit z hracího pole všechny kameny s drahokamem. Toho docílíte tak, že seřadíte vedle sebe 3 a více kamenů stejné barvy. Aby se dostali vedle sebe můžete pozice dvou kamenů prohazovat. Ale jen tehdy, kdy Vám tato změna přímo pomůže k sestavení trojice. Plánovat více dopředu není možné.

5,08 MB | Zuma

Spustit Podobné