Oblíbené hry

Hra - Pyramid Solitaire Ancient Egypt
V karetní hře Pyramid Solitaire Ancient Egypt bude vaším úkolem odstranit postupně z hrací plochy celou hromádku karet. Karty je možné odstraňovat po dvojicích, avšak pouze v případě, že součet hodnot této dvojice je přesně 13 bodů.

1,16 MB | Karetní hry

Spustit Podobné
Hra - Cardmania Pyramid Solitaire
V karetní hře Cardmania Pyramid Solitaire bude vaším cílem zbavit se všech karet na hrací ploše. Karty můžete odstraňovat po dvojicích, tak aby se součet na těchto kartách rovnal přesně 13 bodům. Všechny karty mají vepsány bodovou hodnotu kromě esa, J, Q a K, které jsou za jeden, 11, 12 a 13 bodů.

1,43 MB | Karetní hry

Spustit Podobné
Hra - Fantasy Star Match
Spojujte hvězdičky stejné barvy a odstraňujte je tak z herního pole ve hře Fantasy Star Match. Hvězdy zmizí vždy, když se Vám podaří posunutím celých sloupců nebo řádků spojit tři a více hvězdiček. Za odstraněné hvězdy získáte body a po dosažení dostatečného počtu bodů postoupíte do dalšího levelu.

1,22 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Black Knight
V této hře si zahrajete pouze s jednou šachovou figurkou a to s jezdcem. Ten se může pohybovat na šachovnici pouze do písmene L. Cílem ve hře je dostat koně na označené políčko. Podaří se vám objevit správnou cestu?

0,63 MB | Deskové hry

Spustit Podobné
Hra - Piggy Wiggy
Piggy Wiggy je hra s roztomilými prasátky v hlavní roli. Vaším úkolem je nakrmit je žaludama. Ale nebudete to mít zase tak jednoduché. S každým dalším levelem budou přibývat překážky, které budou stát prasátkům v cestě. Ale nebojte se, nepřekonatelné nebudou a navíc se s těmito nenasyty fakt pobavíte ;)

3,69 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Crazy Chess
V této hře si zahrajete na šachovnici, ovšem nejedná se o klasické šachy. Hrajete pouze s koněm a vaším úkolem je zabránit přicházejícím pěšákům v tom, aby přešli celou šachovnici. Během hry se vám budou na šachovnici zobrazovat různé bonusy, které byste měli sbírat.

0,86 MB | Deskové hry

Spustit Podobné
Hra - Barn Yarn
V oddechové hře s názvem Barn Yarn budete pomáhat hlavním hrdinům opravit jejich příbytek dřív, než přijde mrazivá zima. Abyste měli dostatek peněz na nákup vybavení, je potřeba prodat nepotřebné krámy. Nejdřív je však nutné je v přeplněných místnostech nalézt.

12,84 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Power Pool 2
Pro všechny milovníky kulečníku, je tady bezvadná hra, ve které si budete připadat, jako byste reálně hráli. Tágo ovládáte myší a po kliknutí na bílou kouli určíte směr a intenzitou šťouchnutí. Zkuste dostat všechny koule do děr na co nejméně pokusů!

0,97 MB | Kulečník

Spustit Podobné
Hra - 101 Dalmatins
Je tady vynikající karetní hra inspirovaná filmem 101 dalmatinů. Vašim cílem bude zbavit se všech Vašich karet dříve než protihráč (počítač). Karet se zbavujete tak, že je přihazujete na dvě hromádky uprostřed. Jedinou, ale důležitou podmínkou je to, aby hodnota karty navazovala na tu na odhazovacím balíčku a byla tedy o jedno vyšší nebo nižší.

2,00 MB | Karetní hry

Spustit Podobné
Hra - Puzzle pejsek
Pro všechny, kdo rádi skládají je tady pěkné puzzle s obrázkem opravdu moc roztomilého pejska. Jak rychle dokážete celé štěňátko složit?

0,30 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Falcon Sudoku
Falcon Sudoku je hezky zpracovaná online hra, která potrápí vaše logické myšlení. Musíte vyplňovat prázdná políčka číslicemi tak, aby jejich součet ve sloupci, řádku i v jednotlivých čtvercích byl 9. Ve hře máte hezky barevně označeno, jakých políček se číslice týká, což vám může pomoct při vyřešení tohoto hlavolamu.

0,12 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Puzzle Mania
Ve hře Puzzle mania máte na výběr množství obrazů, které můžete poskládat jako klasické puzzle. Vyberte si ten, který vás láká nejvíce, zvolte si obtížnost a pustťe se do řešení této logické hádanky.

0,41 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - We Are The Robots
Při této oddechové hře připomínající tetris, si nakonec asi moc neodpočinete. Vašim úkolem bude skládat padající barevné roboty na sebe tak, aby vytvořili skupiny tří a více robotů stejné barvy. Potom zmizí a přestane Vám na chvíli hrozit, že se nakupí až nahoru a hra pro Vás skončí. Princip je to jednoduchý, ale roboti padají čím dál rychleji a tak stíhat jejich směrování na správná místa nebude…

3,23 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Tetris
Určitě všichni znáte Tetris. Jedná se o klasickou hru, ve které je vaším úkolem skládat na sebe padající tvary do sebe tak, aby vytvořili celou vodorovnou řadu. Pokud se vám to podaří, řada zmizí a vy získáváte body. Stavět musíte opatrně, protože jakmile dosáhnete se svými kostkami vrcholu, prohráváte.

0,04 MB | Tetris

Spustit Podobné
Hra - Rainbow Bubblegum
Velmi hezky zpracovaná bubble hra s opičkou. Cílem této hry je střílení barevných bublinek tak, aby se spojili bublinky se stejnou barvou. Díky tomu bublinky prasknou, vy získáváte body a také prostor. Bublinky totiž neustále klesají a je jich stále víc, jakmile se dostali až k vám, prohrajete.

0,60 MB | Bubble hry

Spustit Podobné