Oblíbené hry

Hra - Wooden Path
Ve hře Wooden Path na vás čeká množství rozmanitých levelů, ve kterých bude vaším úkolem opravit most vedoucí přes řeku. Prvky nutné pro jeho opravu budete mít k dispozici, abyste je však mohli dostat na správné místo, musíte pohybovat ostatními bloky, které vám překážejí v cestě.

6,92 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Snowday
V logické adventuře Snowday se vžijete do role malého chlapce, který se chce zúčatniť soutěže o stavbu nejlepšího sněhuláka. Vaším úkolem bude pomoci mu zvítězit. Aby se vám to podařilo, musíte ve vašem okolí najít a získat všechny předměty, které jsou k stavbě sněhuláka potřebné.

4,97 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Golferrific
Golferrific je hra inspirovaná golfem, ve které nebude dostávat míčky do jamek, ale ničit sklenice. Level úspěšně dokončíte, když na herní ploše nezůstane žádná v celku. Do odpalu musíte dát správnou sílu a odhadnout úhel, protože se Vám do cesty postaví i nejrůznější překážky.

2,09 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Globby
Globby je pěkně zpracovaná logická skákačka, ve které musíte pomoci malému kosmonautovi posbírat všechny mince. Abyste se k mincím dostali je potřeba si uvolnit cestu za pomoci přesouvání různých dřevěných beden.

0,97 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Into The Wild
Into The Wild je logická adventura, v níž se s mladou reportérkou vydáte na daleký a neprozkoumaný ostrov, abyste lépe poznali tamní domorodý kmen. Během vaší cesty po ostrově budete muset zdolat různé překážky a vyřešit drobné úkoly. V tom vám pomohou předměty, které v okolí posbíráte.

5,54 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Back in Time 2
Back in Time 2 je druhé pokračování perfektní logické adventury, ve které se s hlavním hrdinou vydáte opět na cestu v čase. Tentokrát se vydáte do 90. let, kde budete muset opět sbírat různé předměty, které vám pomohou vyřešit náročné úkoly a hádanky.

5,60 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Pour the Fish Level Pack
V novém díle hry Pour the Fish budete mít opět za úkol dopravit vodu k žíznivé rybičky. Vytvořením cestiček v zemi musíte vodu správně nasměrovat tak, aby se dostala nejen k rybičky, ale ik prázdným skleněným lahvím. Dokážete zdolat všechny levely?

8,00 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Successful Experiment
Successful Experiment je ideální logická hra pro milovníky fyziky. Vaším úkolem bude za pomoci důmyslného mechanismu dostat kulečníkovou kouli do cíle označeného vlajkou. Abyste mechanismus uvedli do pohybu je potřeba správně rozmístit všechny míče, které máte k dispozici.

3,61 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Vampire Skills
V adventuře Vampire Skills se stanete upírem, který se vydal na noční výpravu, aby získal dostatek lidské krve. Dostat se však k lidem nebude jednoduché, protože jejich obydlí jsou chráněny česnekem a mnoha dalšími překážkami. Naštěstí jako upír máte speciální schopnosti, které vám pomohou jednotlivé překážky hravě překonat.

9,79 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Mine It
Mine It je logická hra zpracována ve stylu Minecraft, ve které bude vaším úkolem v každém kole přepravit do cíle co největší množství surovin. Suroviny můžete přepravovat za pomoci vhodného otáčení hrací plochy. Navíc se snažte po cestě posbírat všechny bonusové body.

10,81 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Hide Caesar Level Pack 2
Hra Hide Caesar Level Pack 2 vám přináší nové levely, ve kterých budete opět vaším cílem ochránit cenné mince před padajícími kameny. Za pomoci různých herních prvků musíte v každém kole vytvářet dokonalé úkryty, které zabrání všem kamenům, aby se k minicím dostali.

1,80 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Huje Tower
Huje Tower je skvělá logická hra, ve které bude vaším úkolem postavit věž do předem stanovené výše. Jako stavební prvek vám poslouží malé stvoření, které můžete k sobě různé připojovat a zajistit si tak, že vaše konstrukce bude stabilní. Stvoření však máte jen omezení počet, takže se snažte vše dobře naplánovat.

5,56 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Pharaoh's Break Out
Pharaohs Break Out je zábavná adventura. ve které budete mít za úkol pomoci faraónovi uprchnout z nákupního centra. Během útěku se musíte maskovat a vyřešit několik logických hádanek, které vám zajistí další postup.

2,05 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Space Monkey
Cílem hry Space Monkey je dostat raketu z jedné strany plochy na druhou a posbírat přitom všechny banány. Posunem jednotlivých planet musíte nastavit gravitační pole tak, že raketa sama proletí stanovenou trasou až do cíle.

0,30 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Piggy in the puddle
Cílem logické hry Piggy in the puddle je dostat malé prasátko do nádoby plné bláta. Tvar prasátka můžete měnit buď na čtverec nebo na kruh, což vám pomůže uvést jej do pohybu či naopak na správném místě zastavit. Dokážete zdolat všechny levely?

5,75 MB | Logické superhry

Spustit Podobné