Oblíbené hry

Hra - Deluxe Pool
Je tady další super kulečníková hra pro všechny, kdo si rádi vezmou do ruky tágo a zkusí poslat pomocí bílé koule barevné do děr. Odhadněte správně úhel šťouchu i jeho intenzitu a jistě budete budete úspěšní. Hrát můžete sami, nebo proti kamarádovi.

0,78 MB | Kulečník

Spustit Podobné
Hra - African Mask
Baví Vás puzzle? Pak tato hra, kde skládáte obrázek obřadní masky z Afriky, je to pro Vás to pravé. Celý obrázek se skládá jen z 20 dílků a náročnost tak není příliš velká. Také nejsou nijak přetočené a na skládání máte dost místa. Takže pro začátečníky v oblasti skládání puzzle na počítači je tato hra jako dělaná

0,12 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Stake Your Claim
Zajímavá logická hra, kterou můžou hrát i dva hráči. Princip hraní spočívá v ohraničování území. Hráči se střídají v tazích, v každém tahu můžete umístit jedno ohraničení. Ten kdo ohraničený prostor uzavře, získává body za získané území. Pokud se na území nachází zlato, získáváte body navíc.

1,43 MB | Logické hry pro dva

Spustit Podobné
Hra - Dice wars
Zahrajte si výbornou strategickou hru, ve které budete obsazovat co nejvíce území. Na fiktivní mapě půjde o to hodit na kostkách více než Váš protivník. Tím je tedy počítač a více než o dílo náhody půjde o to, kolik si na kterém území necháte kostek, abyste měli vždy možnost útočící zemi "přehodit". Ze začátku hra možná neuchvátí, ale hned po pár vyhraných územích budete chtít další a další a už se…

0,10 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Livingroom Escape
V této hře máte za úkol posbírat všechny potřebné věci k tomu, abyste se z pokoje dostali ven. Až se vám podaří všechny předměty sesbírat, musíte je dát dohromady, abyste získali klíč, potřebný k útěku. Dokážete tento úkol vyřešit?

1,93 MB | Escape hry

Spustit Podobné
Hra - Matt H.
Pomozte Mattovi vyřešit zapeklité matematické úlohy, které mu stojí v cestě a nedovolí mu projít dál. Na každý level máte omezený časový limit, takže musíte být dostatečně rychlý, a to zejména při řešení jednotlivých příkladů.

1,86 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Sieged!
Zlikvidujte všechny rytíře v bezvadné hře Sieged! K dispozici budete mít vždycky různé věci jakou jsou kola, bedny,... kterými musíte své oběti zasáhnout. Komplikace je ale v tom, že všechny předměty musíte shazovat z určité výšky (a tedy dobře mířit) a rytíři se budou krýt a schovávat za hradbami.

2,98 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Skullette Matching
Skullette Matching je povedená hra typu bejeweled, kdy máte za úkol spojovat vždy alespoň tři kuličky stejné barvy. Když se Vám to povede kuličky zmizí a Vy dostanete cenné body. Dokážete nahrát dost bodů a dostat se do dalšího levelu dříve, než vyprší časový limit?

1,47 MB | Bubble hry

Spustit Podobné
Hra - Beaver Blocks 2
V logické hře Beaver Blocks 2 budete mít za úkol dostat bobra k jeho dětem. Aby se vám to podařilo, musíte na hrací ploše odstranit ve správném pořadí různé herní prvky. Zároveň se musíte vyhýbat zlému bobrovi, který je nebezpečný pro vás i vaše děti.

4,60 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - Sheep Land
Sheep Land je perfektní logická hra, ve které bude vaším úkolem počítat ovečky. Ve hře však půjde především o dobrou paměť, protože ovečky se budou ukrývat v lese, kde je nevidíte. Zároveň budou do lesa přicházet další ovečky a některé zas vycházet. Dokážete si všechno správně zapamatovat?

1,21 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Thirsty Parrot
Namíchejte ovocný koktejl pro roztomilého papouška v logické hře typu Bejeweled. Aby byl papouškova sklenice pořád plná a hra pro Vás nezkočnila, musíte spojovat vždy nejméně tři stejné obrázky ovoce. Trojci vytvoříte tak, že vyměníte pozice dvěma sousedním kouskům ovoce.

1,43 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - 3Cards
Hledáte originální karetní hru? Vyzkoušejte 3Cards. V této hře se budete snažit uhodnout, pod kterou kartou se ukrývá černé eso. Nejprve si musíte vsadit a potom se karty zamíchají. Ze začátku je to snadné, postupem času se včas rychlost míchání zvyšuje a hra je tak obtížnější.

0,40 MB | Karetní hry

Spustit Podobné
Hra - Hot Wheels Insane Arranger
Tato logická hra nadchne určitě hlavně kluky. Hlavní roli v ní totiž hrají auta. Na starost dostanete několik aut Hot Wheels, která jsou ale v špatných garážích. Vy je musíte přeparkovat tak, aby bylo každé auto v garáži své barvy. Využít můžete jedno odstavné parkoviště, ale jinak se auta nesmí na cestě ani v garážích nikdy setkat. Na začátku to není až tak těžké, ale s postupujícími levely bude…

0,89 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Live Puzzle
Live Puzzle je zajímavě zpracovaná puzzle logická hra, ve které budete mít za úkol poskládat v každém kole jeden obrázek. Obrázky jsou však pohyblivé, takže hra je o dost náročnější, než klasické puzzle.

1,13 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - FactoryBalls Xmas
V této postřehové hře se můžete s předstihem začít připravovat na nadcházející Vánoce. Vašim úkolem totiž bude obarvovat na správnou barvu všechny koule na vánočním stromečku. Váš postřeh se tentokrát nebude ověřovat rychlostí, ale tím jak dokážete využít nabízených pomůcek a přesně koule namáčením v plechovkách obarvit.

3,95 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné