Oblíbené hry

Hra - Deluxe Pool
Je tady další super kulečníková hra pro všechny, kdo si rádi vezmou do ruky tágo a zkusí poslat pomocí bílé koule barevné do děr. Odhadněte správně úhel šťouchu i jeho intenzitu a jistě budete budete úspěšní. Hrát můžete sami, nebo proti kamarádovi.

0,78 MB | Kulečník

Spustit Podobné
Hra - Grow Cube
Grow Cube patří do zvláštní skupiny her, ve kterých zkoušíte různé kombinace a snažíte se dosáhnout co nejlepšího řešení. V této hře máte k dispozici kostku, na kterou postupně vkládáte různé předměty nebo lidi a snažíte se, aby správnou kombinací umístění předmětů dosáhl každý z nich co nejvyššího levelu.

0,28 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Stake Your Claim
Zajímavá logická hra, kterou můžou hrát i dva hráči. Princip hraní spočívá v ohraničování území. Hráči se střídají v tazích, v každém tahu můžete umístit jedno ohraničení. Ten kdo ohraničený prostor uzavře, získává body za získané území. Pokud se na území nachází zlato, získáváte body navíc.

1,43 MB | Logické hry pro dva

Spustit Podobné
Hra - Matt H.
Pomozte Mattovi vyřešit zapeklité matematické úlohy, které mu stojí v cestě a nedovolí mu projít dál. Na každý level máte omezený časový limit, takže musíte být dostatečně rychlý, a to zejména při řešení jednotlivých příkladů.

1,86 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - African Mask
Baví Vás puzzle? Pak tato hra, kde skládáte obrázek obřadní masky z Afriky, je to pro Vás to pravé. Celý obrázek se skládá jen z 20 dílků a náročnost tak není příliš velká. Také nejsou nijak přetočené a na skládání máte dost místa. Takže pro začátečníky v oblasti skládání puzzle na počítači je tato hra jako dělaná

0,12 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Beaver Blocks 2
V logické hře Beaver Blocks 2 budete mít za úkol dostat bobra k jeho dětem. Aby se vám to podařilo, musíte na hrací ploše odstranit ve správném pořadí různé herní prvky. Zároveň se musíte vyhýbat zlému bobrovi, který je nebezpečný pro vás i vaše děti.

4,60 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - 3Cards
Hledáte originální karetní hru? Vyzkoušejte 3Cards. V této hře se budete snažit uhodnout, pod kterou kartou se ukrývá černé eso. Nejprve si musíte vsadit a potom se karty zamíchají. Ze začátku je to snadné, postupem času se včas rychlost míchání zvyšuje a hra je tak obtížnější.

0,40 MB | Karetní hry

Spustit Podobné
Hra - Skullette Matching
Skullette Matching je povedená hra typu bejeweled, kdy máte za úkol spojovat vždy alespoň tři kuličky stejné barvy. Když se Vám to povede kuličky zmizí a Vy dostanete cenné body. Dokážete nahrát dost bodů a dostat se do dalšího levelu dříve, než vyprší časový limit?

1,47 MB | Bubble hry

Spustit Podobné
Hra - Sheep Land
Sheep Land je perfektní logická hra, ve které bude vaším úkolem počítat ovečky. Ve hře však půjde především o dobrou paměť, protože ovečky se budou ukrývat v lese, kde je nevidíte. Zároveň budou do lesa přicházet další ovečky a některé zas vycházet. Dokážete si všechno správně zapamatovat?

1,21 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Dice wars
Zahrajte si výbornou strategickou hru, ve které budete obsazovat co nejvíce území. Na fiktivní mapě půjde o to hodit na kostkách více než Váš protivník. Tím je tedy počítač a více než o dílo náhody půjde o to, kolik si na kterém území necháte kostek, abyste měli vždy možnost útočící zemi "přehodit". Ze začátku hra možná neuchvátí, ale hned po pár vyhraných územích budete chtít další a další a už se…

0,10 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Livingroom Escape
V této hře máte za úkol posbírat všechny potřebné věci k tomu, abyste se z pokoje dostali ven. Až se vám podaří všechny předměty sesbírat, musíte je dát dohromady, abyste získali klíč, potřebný k útěku. Dokážete tento úkol vyřešit?

1,93 MB | Escape hry

Spustit Podobné
Hra - DNA LAb Rush
DNA Lab Rush je logická hra, ve které se ocitnete v laboratoři kombinujícím sekvence DNA. Vaším úkolem bude spojovat na hrací ploše trojice stejných prvků, čímž je odeberete pryč a navíc získáte body. Kromě toho můžete využívat i různé užitečné bonusy.

9,17 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Sieged!
Zlikvidujte všechny rytíře v bezvadné hře Sieged! K dispozici budete mít vždycky různé věci jakou jsou kola, bedny,... kterými musíte své oběti zasáhnout. Komplikace je ale v tom, že všechny předměty musíte shazovat z určité výšky (a tedy dobře mířit) a rytíři se budou krýt a schovávat za hradbami.

2,98 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Card Clash
Karetní hra, kterou v Česku můžeme znát také pod názvem Válka. Vyberete si soupeř a karty se kterými budete hrát a poté jen předkládáte karty, které máte v balíčku. Ten kdo má vyšší kartu, bere obě. Pokud se střetnou dvě karty stejné hodnoty, naskládají se další 4 a poslední dvě jsou rozhodující. Cílem hry je obrat soupeře o všechny jeho karty.

0,55 MB | Karetní hry

Spustit Podobné
Hra - Om Nom Nombers
Tato matematická hra se Vám bude určitě líbit. V každém kole dostanete k dispozici určitá čísla, která musíte všechna použít. Pomocí početních operací máte za úkol dojít k zadanému výsledku. Pokud se Vám to podaří, nakrmíte hladovou zelenou příšerku a dostanete se do dalšího, náročnějšího kola.

2,02 MB | Matematické hry

Spustit Podobné