Oblíbené hry

Hra - Thirsty Parrot
Namíchejte ovocný koktejl pro roztomilého papouška v logické hře typu Bejeweled. Aby byl papouškova sklenice pořád plná a hra pro Vás nezkočnila, musíte spojovat vždy nejméně tři stejné obrázky ovoce. Trojci vytvoříte tak, že vyměníte pozice dvěma sousedním kouskům ovoce.

1,43 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Live Puzzle
Live Puzzle je zajímavě zpracovaná puzzle logická hra, ve které budete mít za úkol poskládat v každém kole jeden obrázek. Obrázky jsou však pohyblivé, takže hra je o dost náročnější, než klasické puzzle.

1,13 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Hot Wheels Insane Arranger
Tato logická hra nadchne určitě hlavně kluky. Hlavní roli v ní totiž hrají auta. Na starost dostanete několik aut Hot Wheels, která jsou ale v špatných garážích. Vy je musíte přeparkovat tak, aby bylo každé auto v garáži své barvy. Využít můžete jedno odstavné parkoviště, ale jinak se auta nesmí na cestě ani v garážích nikdy setkat. Na začátku to není až tak těžké, ale s postupujícími levely bude…

0,89 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Roly Poly Eliminator 2
Zničte všechny obludky v této brutální logické hře. Aby se Vám to podařilo, musíte přestřihávat provazy, pouštět nebo odstraňovat předměty z herního pole a dobře u toho mířit. Do dalšího levelu se dostanete až ve chvíli, kdy nezůstane naživu žádná z obludek. V pokročilejších úrovních se ale vyskytnou i dobré roztomilé obludky, které bude nutné naopak…

5,46 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - FactoryBalls Xmas
V této postřehové hře se můžete s předstihem začít připravovat na nadcházející Vánoce. Vašim úkolem totiž bude obarvovat na správnou barvu všechny koule na vánočním stromečku. Váš postřeh se tentokrát nebude ověřovat rychlostí, ale tím jak dokážete využít nabízených pomůcek a přesně koule namáčením v plechovkách obarvit.

3,95 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - GemLink
V této hře budete mít za úkol pospojovat dvojice diamantů stejných barev. Čáry, kterými je budete spojovat se však nesmějí navzájem křížit a navíc je potřeba, aby zaplnili celou hrací plochu. Začínat budete na hrací ploše velikosti 5x5, která se však bude zároveň s obtížností postupně zvětšovat.

0,67 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Plop Art Sudoku
Užijte si veselé sudoku s vtipnými obrázky místo čísel. Budete si moct vybrat ze čtyř různých obtížností. Klasickým principem sudoku budete vyplňovat políčka, kde se klasicky musí v každém sloupci, řádku i čtverci objevit všechny obrázky, ale žádný dvakrát. Ulehčením je, že když umístíte obrázek špatně, sám spadne z herní plochy a tak hned budete vědět, že jste udělali…

0,33 MB | Sudoku

Spustit Podobné
Hra - enDice
enDice je hra, která ze začátku může vypadat trošku nezáživně nebo složitě, ale když ji vyzkoušíte, už nebudete chtít přestat. Vašim úkolem bude dostat kostky do vyznačených políček. Jenže obtíž je v tom, že každou kostičkou musíte pohnout právě tolikrát, kolik teček je na ní zobrazeno. Kostičky se můžou vzájemně posouvat a nemají určené konkrétní místo, ale i tak jsou některé levely opravdu…

0,53 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Super Tic Tac Toe
Ve hře Super Tic Tac Toe si můžete zahrát jednoduché piškvorky na hrací ploše 3x3. Na začátku hry si můžete navíc vybrat zda chcete hrát proti počítači, nebo proti dalšímu hráči.

0,04 MB | Logické hry pro dva

Spustit Podobné
Hra - Bone Sniffer
Sympatickému psovi v této logické adventuře ukradli jeho oblíbenou kost. Vašim úkolem bude pejskovi pomoci, aby ji opět našel. Cesta ale nebude jednoduchá a spolu se psím hrdinou budete muset překonat množství překážek. Dokážete vždy najít správné řešení, aby mohl jít dál?

2,95 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Catch the Candy
Pomozte roztomilému hlavnímu hrdinovi v této logické hře dostat se za jeho oblíbenou sladkostí. Protože nemá ale žádné ruce ani nohy, pohybuje se jen za pomoci vystřelovacího lana. Je na Vás vždy správně zamířit, aby se hrdina ke svému cíli dostal co nejdříve.

0,01 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Bugs in Love
Bugs in Love je postřehová logická hra, ve které bude vaším úkolem hledat stejné dvojice brouků. V každém levely bude pobíhat několik brouků, které je potřeba postupně spojovat do párů. Čím rychleji se vám to podaří, tím více bodů získáte.

4,24 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - GoGo 21
Tato hra je pro všechny milovníky karetních her, kteří mají rádi Black Jack. Princip hry je totiž velmi podobný, skládáte na sebe karty tak, aby tvořili hodnotu 21. K tomu máte čtyři pole, kam kliknutím umístíte kartu. Pokud vám některá z nich nevyhovuje, jednoduše stisknete tlačítko discard. Cílem hry je nasbírat co nejvíce bodů v časovém limitu, který není příliš…

0,11 MB | Karetní hry

Spustit Podobné
Hra - Snail Bob 4
Vydejte se v čtvrtém pokračování známé logické hry Snail Bob do vesmíru a opět pomozte sympatickému šnekovi zdolat všechny překážky. Abyste se v každém kole bezpečně dostali do cíle, je potřeba správně použít rozličné předměty a prvky, které se v jednotlivých levelech nacházejí.

6,32 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Gibbets
Umíte dobře mířit? V této zábavné logické hře si to budete moct vyzkoušet. Dostanete luk, omezený počet šípů a Vašim a úkol bude osvobodit oběšené lidi dříve, než vypustí duši. Musíte se trefit do lana, které je drží na šibenici a dát si pozor, abyste je náhodou místo záchrany sami nezastřelili.

1,38 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné