Oblíbené hry

Hra - Om Nom Nombers
Tato matematická hra se Vám bude určitě líbit. V každém kole dostanete k dispozici určitá čísla, která musíte všechna použít. Pomocí početních operací máte za úkol dojít k zadanému výsledku. Pokud se Vám to podaří, nakrmíte hladovou zelenou příšerku a dostanete se do dalšího, náročnějšího kola.

2,02 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Roly Poly Eliminator 2
Zničte všechny obludky v této brutální logické hře. Aby se Vám to podařilo, musíte přestřihávat provazy, pouštět nebo odstraňovat předměty z herního pole a dobře u toho mířit. Do dalšího levelu se dostanete až ve chvíli, kdy nezůstane naživu žádná z obludek. V pokročilejších úrovních se ale vyskytnou i dobré roztomilé obludky, které bude nutné naopak…

5,46 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - enDice
enDice je hra, která ze začátku může vypadat trošku nezáživně nebo složitě, ale když ji vyzkoušíte, už nebudete chtít přestat. Vašim úkolem bude dostat kostky do vyznačených políček. Jenže obtíž je v tom, že každou kostičkou musíte pohnout právě tolikrát, kolik teček je na ní zobrazeno. Kostičky se můžou vzájemně posouvat a nemají určené konkrétní místo, ale i tak jsou některé levely opravdu…

0,53 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - GemLink
V této hře budete mít za úkol pospojovat dvojice diamantů stejných barev. Čáry, kterými je budete spojovat se však nesmějí navzájem křížit a navíc je potřeba, aby zaplnili celou hrací plochu. Začínat budete na hrací ploše velikosti 5x5, která se však bude zároveň s obtížností postupně zvětšovat.

0,67 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Bone Sniffer
Sympatickému psovi v této logické adventuře ukradli jeho oblíbenou kost. Vašim úkolem bude pejskovi pomoci, aby ji opět našel. Cesta ale nebude jednoduchá a spolu se psím hrdinou budete muset překonat množství překážek. Dokážete vždy najít správné řešení, aby mohl jít dál?

2,95 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Card Clash
Karetní hra, kterou v Česku můžeme znát také pod názvem Válka. Vyberete si soupeř a karty se kterými budete hrát a poté jen předkládáte karty, které máte v balíčku. Ten kdo má vyšší kartu, bere obě. Pokud se střetnou dvě karty stejné hodnoty, naskládají se další 4 a poslední dvě jsou rozhodující. Cílem hry je obrat soupeře o všechny jeho karty.

0,55 MB | Karetní hry

Spustit Podobné
Hra - Catch the Candy
Pomozte roztomilému hlavnímu hrdinovi v této logické hře dostat se za jeho oblíbenou sladkostí. Protože nemá ale žádné ruce ani nohy, pohybuje se jen za pomoci vystřelovacího lana. Je na Vás vždy správně zamířit, aby se hrdina ke svému cíli dostal co nejdříve.

0,01 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Super Tic Tac Toe
Ve hře Super Tic Tac Toe si můžete zahrát jednoduché piškvorky na hrací ploše 3x3. Na začátku hry si můžete navíc vybrat zda chcete hrát proti počítači, nebo proti dalšímu hráči.

0,04 MB | Logické hry pro dva

Spustit Podobné
Hra - GoGo 21
Tato hra je pro všechny milovníky karetních her, kteří mají rádi Black Jack. Princip hry je totiž velmi podobný, skládáte na sebe karty tak, aby tvořili hodnotu 21. K tomu máte čtyři pole, kam kliknutím umístíte kartu. Pokud vám některá z nich nevyhovuje, jednoduše stisknete tlačítko discard. Cílem hry je nasbírat co nejvíce bodů v časovém limitu, který není příliš…

0,11 MB | Karetní hry

Spustit Podobné
Hra - Sticky Ninja Academy
V této hře budete řídit malého ninju, který se musí skoky pohybovat v různých prostředích své akademie (podle levelu ve kterém se zrovna nachází) a přitom dobře uváženými kopy zneškodňovat množství protivníků. Jakmile odstraní všechny ostatní ninji (za které získá body) může postoupit do dalšího levelu. Ninjové se sice nebrání, ale nástrahy číhají v podobě míst, které ho vyřadí, když na ně…

4,93 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Truck Loader
Truck Loader je zajímavá logická dovednostní hra, ve které budete ovládat nakládacího robota. Vašim úkolem bude vždy dostat všechny krabice na označené místo. Krabici chytíte magnetem na konci pohyblivého ramene. Musíte si ale dávat velký pozor na překážky i křehký nebo výbušný náklad.

2,00 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Plop Art Sudoku
Užijte si veselé sudoku s vtipnými obrázky místo čísel. Budete si moct vybrat ze čtyř různých obtížností. Klasickým principem sudoku budete vyplňovat políčka, kde se klasicky musí v každém sloupci, řádku i čtverci objevit všechny obrázky, ale žádný dvakrát. Ulehčením je, že když umístíte obrázek špatně, sám spadne z herní plochy a tak hned budete vědět, že jste udělali…

0,33 MB | Sudoku

Spustit Podobné
Hra - Gibbets
Umíte dobře mířit? V této zábavné logické hře si to budete moct vyzkoušet. Dostanete luk, omezený počet šípů a Vašim a úkol bude osvobodit oběšené lidi dříve, než vypustí duši. Musíte se trefit do lana, které je drží na šibenici a dát si pozor, abyste je náhodou místo záchrany sami nezastřelili.

1,38 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Twiddle Stix
Dokážete dostat bambusovou tyčku z jedné části vody na do druhé? Tyčku musíte ovšem přesunovat v pohybu, neustále se totiž točí. Musíte tedy vždy počkat na správný okamžit, kdy bude tyčka vhodně otočená a tehdy ji přesunout tam kam potřebujete.

0,67 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - A Dralien Day
V této pěkné adventuře na Vás čeká roztomilý dráček. Ten se vylíhl úplně sám, protože jeho matku chytili. Pomozte mu na jeho cestě za dračí mámou, kterou chce osvobodit. Na své cestě bude muset splnit spoustu nejrůznějších úkolů, aby mohl jít dál. Zamyslete se a použijte vždy ty správné věci v jeho okolí ať může bez úhony pokračoval.

3,25 MB | Logické adventury

Spustit Podobné