Oblíbené hry

Hra - Snail Bob 4
Vydejte se v čtvrtém pokračování známé logické hry Snail Bob do vesmíru a opět pomozte sympatickému šnekovi zdolat všechny překážky. Abyste se v každém kole bezpečně dostali do cíle, je potřeba správně použít rozličné předměty a prvky, které se v jednotlivých levelech nacházejí.

6,32 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Factory Balls 2
Vítejte v továrně na barevné balónky. Staňte se jejich úspěšným výrobcem a navrhněte postup barvení tak, aby balónky odpovídaly zadání. Vždy si musíte předem dobře rozmyslet postup kterou barvu a jaký ochranný prvek kdy použít. Počáteční levely jsou docela jednoduché, ale později se už určitě budete muset pořádně zamyslet.

0,33 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - The Word Pyramid
Logická hra The Word Pyramid je určena pro opravdové znalce angličtiny. Ve spodním řádku budete mít k dispozici několik písmen, z nichž musíte vytvářet slova a ukládat je tak do připravené pyramidy. Teprve když se vám podaří zaplnit celou pyramidu, můžete postoupit do dalšího kola.

1,22 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - 99 Bricks
Ve hře 99 Bricks se stanete stavitelem. Cílem hry je totiž postavit na sebe co největší počet kostiček, které máte k dispozici - těch je přesně 99. Princip hry je přesně opačný jak v tetrise. Zde musíte totiž stavět kostičky co nejstabilněji a postavit je co nejvýše.

1,07 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Alxemy
Vytvořte si celý vlastní celý svět v zajímavé hře Alxemy. Začnete od pouhých čtyř základních prvků, jejichž kombinací budete vytvářet další a další komplikovanější prvky a věci, až se dostanete k živočichům a věcem. Ze země a ohně dostanete například kámen, z kamene a větru písek a tak dál.

1,94 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Ninja Pi Ro
Splňte bojovou misi jako malý ninja. Aby se Vám to podařilo, musíte správně využívat všechny jeho alternativní osobnosti - robota a piráta. Každý má totiž jiné vlastnosti a hodí se pro jinou práci. Charaktery střídáte kliknutím na kolečko nad hlavou ninji. Pak už záleží jen na Vás, jak dokážete schopnosti každého využít.

2,11 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Bloons
V logické hře Bloons bude vaším úkolem pomoci opičce sestřelit dostatečné množství balónů. V každém levelu přitom budete mít jen omezené množství střel, takže důležitá bude přesnost a dobrý odhad. Čím více balónů se vám podaří sestřelit, tím vyšší skóre získáte.

0,52 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Bugs in Love
Bugs in Love je postřehová logická hra, ve které bude vaším úkolem hledat stejné dvojice brouků. V každém levely bude pobíhat několik brouků, které je potřeba postupně spojovat do párů. Čím rychleji se vám to podaří, tím více bodů získáte.

4,24 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - Waterfalls 2
Waterfalls je hra s překrásnou grafikou, ve které je Vaším úkolem, aby do prázdných tvarů "natekla" správná duhová barva. Tu můžete usměrňovat pohyblivými prvky, které odrazem určují její směr a musíte se tak trefit do prázdného tvaru. Nejen díky krásným barvám si tuto hru určitě užijete!

0,91 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Happy Builder
Staňte se na chvíli stavitelem a za pomoci jeřábu budujte čím dál komplikovanější budovy. Jednotlivé části i jejich místo budete mít již zadané a Vašim úkolem bude vše správně umístit. Když se Vám to podaří, prvek se zablokuje a Vy můžete pokračovat. Jak rychlí s nestabilním lanem na jeřábu dokážete být?

5,67 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Liquid Measure
Ve hře Liquid Measure budete mít za úkol dopravit vodu z rezervoáru do určené nádoby. Jenomže komplikace je v tom, že Vám v cestě můžou stát různé překážky, nebo musí být voda rozdělena na určité části. Potom budete muset správně používat potrubí a další pomůcky.

0,62 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Factory Balls 3
Je tady pokračování zajímavé logické hry Factory Balls ve které bude Vašim úkolem opět přesně podle zadání barvit balónky. Aby se Vám to podařilo musíte ve správném pořadí používat barvy i ochranné pásky a další pomůcky.

0,41 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Wake Up the Box 3
Probuďte pana krabici v této výborné logické hře, ve které uplatníte svou představivost i znalost fyziky a mechaniky. Vždycky musíte totiž správně použít dřevěné prvky, které budete mít k dispozici, aby zařízení (až se dá do chodu) shodilo spící krabici z jejího pohodlného místečka a tak ji probudilo.

2,73 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - New Moon Puzzle
New Moon Puzzle jsou výborné náročnější puzzle s obrázky z této oblíbené upírské ságy. Skládat budete několik obrázků, ale ne postupně, ale zároveň. Jak je to možné? Během skládání se totiž budou obrázky v pravidelných intervalech měnit. To dodává hře na zajímavosti, ale trošku ji to i komplikuje. Také nejsou jednotlivé dílky hned ve správné poloze, ale musíte je pomocí mezerníku…

0,38 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Bounzy Halloween
Máte dobrou mušku a odhad? Ve hře Bounzy Halloween je kromě jiného určitě budete potřebovat, abyste dokázali v každém kole zničit všechny halloweenské strašidla. Ty můžete přímo odstřelit nebo využít i výbušné sudy a zabijácké ostny.

4,16 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné