Oblíbené hry

Hra - Sticky Ninja Academy
V této hře budete řídit malého ninju, který se musí skoky pohybovat v různých prostředích své akademie (podle levelu ve kterém se zrovna nachází) a přitom dobře uváženými kopy zneškodňovat množství protivníků. Jakmile odstraní všechny ostatní ninji (za které získá body) může postoupit do dalšího levelu. Ninjové se sice nebrání, ale nástrahy číhají v podobě míst, které ho vyřadí, když na ně…

4,93 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Truck Loader
Truck Loader je zajímavá logická dovednostní hra, ve které budete ovládat nakládacího robota. Vašim úkolem bude vždy dostat všechny krabice na označené místo. Krabici chytíte magnetem na konci pohyblivého ramene. Musíte si ale dávat velký pozor na překážky i křehký nebo výbušný náklad.

2,00 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Twiddle Stix
Dokážete dostat bambusovou tyčku z jedné části vody na do druhé? Tyčku musíte ovšem přesunovat v pohybu, neustále se totiž točí. Musíte tedy vždy počkat na správný okamžit, kdy bude tyčka vhodně otočená a tehdy ji přesunout tam kam potřebujete.

0,67 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - A Dralien Day
V této pěkné adventuře na Vás čeká roztomilý dráček. Ten se vylíhl úplně sám, protože jeho matku chytili. Pomozte mu na jeho cestě za dračí mámou, kterou chce osvobodit. Na své cestě bude muset splnit spoustu nejrůznějších úkolů, aby mohl jít dál. Zamyslete se a použijte vždy ty správné věci v jeho okolí ať může bez úhony pokračoval.

3,25 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Factory Balls 2
Vítejte v továrně na barevné balónky. Staňte se jejich úspěšným výrobcem a navrhněte postup barvení tak, aby balónky odpovídaly zadání. Vždy si musíte předem dobře rozmyslet postup kterou barvu a jaký ochranný prvek kdy použít. Počáteční levely jsou docela jednoduché, ale později se už určitě budete muset pořádně zamyslet.

0,33 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - 99 Bricks
Ve hře 99 Bricks se stanete stavitelem. Cílem hry je totiž postavit na sebe co největší počet kostiček, které máte k dispozici - těch je přesně 99. Princip hry je přesně opačný jak v tetrise. Zde musíte totiž stavět kostičky co nejstabilněji a postavit je co nejvýše.

1,07 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - The Word Pyramid
Logická hra The Word Pyramid je určena pro opravdové znalce angličtiny. Ve spodním řádku budete mít k dispozici několik písmen, z nichž musíte vytvářet slova a ukládat je tak do připravené pyramidy. Teprve když se vám podaří zaplnit celou pyramidu, můžete postoupit do dalšího kola.

1,22 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Alxemy
Vytvořte si celý vlastní celý svět v zajímavé hře Alxemy. Začnete od pouhých čtyř základních prvků, jejichž kombinací budete vytvářet další a další komplikovanější prvky a věci, až se dostanete k živočichům a věcem. Ze země a ohně dostanete například kámen, z kamene a větru písek a tak dál.

1,94 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Ninja Pi Ro
Splňte bojovou misi jako malý ninja. Aby se Vám to podařilo, musíte správně využívat všechny jeho alternativní osobnosti - robota a piráta. Každý má totiž jiné vlastnosti a hodí se pro jinou práci. Charaktery střídáte kliknutím na kolečko nad hlavou ninji. Pak už záleží jen na Vás, jak dokážete schopnosti každého využít.

2,11 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Bloons
V logické hře Bloons bude vaším úkolem pomoci opičce sestřelit dostatečné množství balónů. V každém levelu přitom budete mít jen omezené množství střel, takže důležitá bude přesnost a dobrý odhad. Čím více balónů se vám podaří sestřelit, tím vyšší skóre získáte.

0,52 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Sokoboom
Přinášíme vám logickou hru Sokoboom, ve které na vás čeká 30 náročných levelů. V každém z nich budete mít za úkol přesunout dřevěné bedny na vyznačená místa a následně se dostat do cílových dveří.

2,36 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Waterfalls 2
Waterfalls je hra s překrásnou grafikou, ve které je Vaším úkolem, aby do prázdných tvarů "natekla" správná duhová barva. Tu můžete usměrňovat pohyblivými prvky, které odrazem určují její směr a musíte se tak trefit do prázdného tvaru. Nejen díky krásným barvám si tuto hru určitě užijete!

0,91 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Liquid Measure
Ve hře Liquid Measure budete mít za úkol dopravit vodu z rezervoáru do určené nádoby. Jenomže komplikace je v tom, že Vám v cestě můžou stát různé překážky, nebo musí být voda rozdělena na určité části. Potom budete muset správně používat potrubí a další pomůcky.

0,62 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Happy Builder
Staňte se na chvíli stavitelem a za pomoci jeřábu budujte čím dál komplikovanější budovy. Jednotlivé části i jejich místo budete mít již zadané a Vašim úkolem bude vše správně umístit. Když se Vám to podaří, prvek se zablokuje a Vy můžete pokračovat. Jak rychlí s nestabilním lanem na jeřábu dokážete být?

5,67 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Bounzy Halloween
Máte dobrou mušku a odhad? Ve hře Bounzy Halloween je kromě jiného určitě budete potřebovat, abyste dokázali v každém kole zničit všechny halloweenské strašidla. Ty můžete přímo odstřelit nebo využít i výbušné sudy a zabijácké ostny.

4,16 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné