Oblíbené hry

Hra - Wake Up the Box 3
Probuďte pana krabici v této výborné logické hře, ve které uplatníte svou představivost i znalost fyziky a mechaniky. Vždycky musíte totiž správně použít dřevěné prvky, které budete mít k dispozici, aby zařízení (až se dá do chodu) shodilo spící krabici z jejího pohodlného místečka a tak ji probudilo.

2,73 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Factory Balls 3
Je tady pokračování zajímavé logické hry Factory Balls ve které bude Vašim úkolem opět přesně podle zadání barvit balónky. Aby se Vám to podařilo musíte ve správném pořadí používat barvy i ochranné pásky a další pomůcky.

0,41 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - New Moon Puzzle
New Moon Puzzle jsou výborné náročnější puzzle s obrázky z této oblíbené upírské ságy. Skládat budete několik obrázků, ale ne postupně, ale zároveň. Jak je to možné? Během skládání se totiž budou obrázky v pravidelných intervalech měnit. To dodává hře na zajímavosti, ale trošku ji to i komplikuje. Také nejsou jednotlivé dílky hned ve správné poloze, ale musíte je pomocí mezerníku…

0,38 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Liquid Measure 2
Zkuste opět do připravených nádob odlít přesné množství vody tak, aby ani kapka nepřišla na zmar. Pro úspěšné ukončení každého levelu budete muset vždy správně posouvat připravené nádoby a používat různé potrubí a pomocné prvky. Určitě Vás potěší i nová, modernější grafika.

5,31 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Rollin Tot
V logické hře Rollin Tot budete mít za úkol dostat malou příšerku k jejímu létajícímu kamarádovi. Příšerka se sama pohybovat nemůže, avšak vy můžete otáčet celým hracími plochou a tím ji uvést do pohybu. Snažte se v každém kole posbírat všechny zlaté hvězdičky.

3,25 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - Lab Mouse Escape
Cílem logické adventury Lab Mouse Escape je dostat malou myšku z experimentální laboratoře. Na začátku hry se musíte za pomoci okolních předmětů dostat z klece a následně překonat i další překážky, které vám stojí v cestě za svobodou.

2,14 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Viaduct Designer
Staňte se konstruktéry mostů ve výborné hře Viaduct Designer. Vašim úkolem bude v každém kole umožnit vlaku bezpečný přejezd z jedné stanice do druhé. Na cestě na něj ale bude číhat propast, řeka nebo jiné nebezpečí, přes které musíte navrhnout odolný most, který by vlak i s jeho nákladem udržel.

4,57 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Waterfalls 3
Pokračování skvělé a hlavně vizuálně moc krásné hry Waterfalls je tady a opět se stejným zadáním. Zase musíte úplně a co nejrychleji obarvit duhovou barvou prázdné tvary. A aby se "proud" duhy do statických tvarů dostal, usměrníte jej pohyblivými prvky, které mají moc určovat směr.

3,43 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Full Moon
V této adventuře je hlavním hrdinou malý králíček. Ten v noci dostal veliký hlad a Vy mu teď musíte pomoci najít jídlo. Ale protože je noc, moc toho neuvidíte. Naštěstí je měsíc v úplňku a tak se Vám ukážou alespoň obrysy všech věcí. Ze začátku nebude hledání a získávání jídla moc těžké, ale postupem času si určitě pořádně zapřemýšlíte ;)

1,48 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Vehicles 2
Je tady pokračování oblíbené hry s autíčky. Opět budete muset dopravit autíčka na správná místa a zlá černá auta úplně shodit z hrací plochy. Auto se rozjede a pak i zastaví vždycky když na něj kliknete. Postupem přibývajících levelů budou i překážky komplikovanější a nástrahy nebezpečnější. Tak co, zvládnete to?

4,70 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Nums Connect
Pokud máte rádi matematiku, zahrajte si logickou hru Nums Connect. Vaším úkolem bude spojovat kameny se stejnou hodnotou. Avšak na jednotlivých kamenech se nacházejí příklady, které je potřeba nejdříve vypočítat, abyste zjistili jejich hodnotu.

1,19 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - StickyLinky
V netradiční spojovací hře StickyLinky budete muset hledat a označovat skupiny vždy minimálně tří stejně barevných prvků. Když se Vám to podaří, stane se z prvků roztomilý tvoreček. Až budete mít dostatek tvorečků, postoupíte do dalšího levelu.

2,18 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Color Pic-a-Pix Light
Color Pic-a-Pix Light je logická hra, ve které budete mít za úkol postupným vybarvovováním hrací plochy odhalit ukrytý obrázek. Obrázek je možné vytvářet vybarvovováním čtverečků, z nichž je složen. Abyste věděli, který čtvereček vybarvit, po stranách hrací plochy se nachází tabulka s čísly, která značí jejich počet v daném řádku či sloupci.

0,44 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Level Editor 2
Zkuste si navrhnout vlastní skákačku. Aby hlavní hrdina mohl projít záludným terénem musíte mu cestu zpřístupnit doplňováním nejrůznějších prvků, kterými vyplníte mezery v cestě nebo ho někam přesunete. Důležité je správné načasování, protože když se něco nepovede panáček velice snadno na své cestě umře.

2,45 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Bridge Tactics 2
Užijte si druhé pokračovaní hry Bridge Tactics s ještě lepší grafikou a novými zajímavými levely. I tentokrát budete ničit nepřátelský most a zabíjet na něm vojáky pomocí nastraženého dynamitu.

3,21 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné