Oblíbené hry

Hra - Sokoboom
Přinášíme vám logickou hru Sokoboom, ve které na vás čeká 30 náročných levelů. V každém z nich budete mít za úkol přesunout dřevěné bedny na vyznačená místa a následně se dostat do cílových dveří.

2,36 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Liquid Measure 2
Zkuste opět do připravených nádob odlít přesné množství vody tak, aby ani kapka nepřišla na zmar. Pro úspěšné ukončení každého levelu budete muset vždy správně posouvat připravené nádoby a používat různé potrubí a pomocné prvky. Určitě Vás potěší i nová, modernější grafika.

5,31 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Full Moon
V této adventuře je hlavním hrdinou malý králíček. Ten v noci dostal veliký hlad a Vy mu teď musíte pomoci najít jídlo. Ale protože je noc, moc toho neuvidíte. Naštěstí je měsíc v úplňku a tak se Vám ukážou alespoň obrysy všech věcí. Ze začátku nebude hledání a získávání jídla moc těžké, ale postupem času si určitě pořádně zapřemýšlíte ;)

1,48 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Vehicles 2
Je tady pokračování oblíbené hry s autíčky. Opět budete muset dopravit autíčka na správná místa a zlá černá auta úplně shodit z hrací plochy. Auto se rozjede a pak i zastaví vždycky když na něj kliknete. Postupem přibývajících levelů budou i překážky komplikovanější a nástrahy nebezpečnější. Tak co, zvládnete to?

4,70 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Waterfalls 3
Pokračování skvělé a hlavně vizuálně moc krásné hry Waterfalls je tady a opět se stejným zadáním. Zase musíte úplně a co nejrychleji obarvit duhovou barvou prázdné tvary. A aby se "proud" duhy do statických tvarů dostal, usměrníte jej pohyblivými prvky, které mají moc určovat směr.

3,43 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Lab Mouse Escape
Cílem logické adventury Lab Mouse Escape je dostat malou myšku z experimentální laboratoře. Na začátku hry se musíte za pomoci okolních předmětů dostat z klece a následně překonat i další překážky, které vám stojí v cestě za svobodou.

2,14 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Viaduct Designer
Staňte se konstruktéry mostů ve výborné hře Viaduct Designer. Vašim úkolem bude v každém kole umožnit vlaku bezpečný přejezd z jedné stanice do druhé. Na cestě na něj ale bude číhat propast, řeka nebo jiné nebezpečí, přes které musíte navrhnout odolný most, který by vlak i s jeho nákladem udržel.

4,57 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Level Editor 2
Zkuste si navrhnout vlastní skákačku. Aby hlavní hrdina mohl projít záludným terénem musíte mu cestu zpřístupnit doplňováním nejrůznějších prvků, kterými vyplníte mezery v cestě nebo ho někam přesunete. Důležité je správné načasování, protože když se něco nepovede panáček velice snadno na své cestě umře.

2,45 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - StickyLinky
V netradiční spojovací hře StickyLinky budete muset hledat a označovat skupiny vždy minimálně tří stejně barevných prvků. Když se Vám to podaří, stane se z prvků roztomilý tvoreček. Až budete mít dostatek tvorečků, postoupíte do dalšího levelu.

2,18 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - DNA LAb Rush
DNA Lab Rush je logická hra, ve které se ocitnete v laboratoři kombinujícím sekvence DNA. Vaším úkolem bude spojovat na hrací ploše trojice stejných prvků, čímž je odeberete pryč a navíc získáte body. Kromě toho můžete využívat i různé užitečné bonusy.

9,17 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Color Pic-a-Pix Light
Color Pic-a-Pix Light je logická hra, ve které budete mít za úkol postupným vybarvovováním hrací plochy odhalit ukrytý obrázek. Obrázek je možné vytvářet vybarvovováním čtverečků, z nichž je složen. Abyste věděli, který čtvereček vybarvit, po stranách hrací plochy se nachází tabulka s čísly, která značí jejich počet v daném řádku či sloupci.

0,44 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Bridge Tactics 2
Užijte si druhé pokračovaní hry Bridge Tactics s ještě lepší grafikou a novými zajímavými levely. I tentokrát budete ničit nepřátelský most a zabíjet na něm vojáky pomocí nastraženého dynamitu.

3,21 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Symbiosis
Symbiosis je strategická hra, ve které budete mít za úkol porazit nepřátelské krystaly. Využít k tomu můžete speciální útočné rostliny, které je potřeba takticky rozmístit na hrací plochu. Rostliny navíc mohou využít symbiózu, která jim dodá energii z jiných rostlin.

7,45 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Barbie parkování
Tato logická hra, která prověří i Vaše umění práce s myší, se bude líbit hlavně holkám. Hlavní roli v ní totiž hraje panenka Barbie. Ta si vyjela ve svém růžovém autě. Cesta po které chce jet je ale rozbitá a vy ji musíte spravit tak, aby mohla projet. To ale nebude vždy úplně snadné. Dokážete najít vhodné tvary do děr a vše složit tak, aby se auto nezastavilo ani…

1,38 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Electric Joint
Ve hře Electric Joint bude vaším úkolem pospojovat plusové a minusové znaménka do jednoho uzavřeného obvodu. Znaménka je však možné spojovat jen na střídačku, přičemž musíte dbát nato, aby se vám spoje navzájem nekřížily.

2,45 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné