Oblíbené hry

Hra - Color W.i.t.c.h.
Vymalujte si podle své fantazie partu mladých čarodějek. Vezměte do ruky štětec, namočte do široké palety barev a můžete se pustit do kreativního díla. Doprovázet Vás bude super písnička ;)

2,93 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Mini Warfare
V postřehové strategické hře Mini Warfare bude vaším úkolem zastavit postup nepřátelských vojsk, které vtrhly na vaše území. K tomu můžete využít bomby, miny a množství další munice, kterou je potřeba umístit do země tak, aby vybuchla právě ve chvíli, kdy budou nad nimi procházet nepřátelské jednotky.

4,25 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Rollin Tot
V logické hře Rollin Tot budete mít za úkol dostat malou příšerku k jejímu létajícímu kamarádovi. Příšerka se sama pohybovat nemůže, avšak vy můžete otáčet celým hracími plochou a tím ji uvést do pohybu. Snažte se v každém kole posbírat všechny zlaté hvězdičky.

3,25 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - Gluey 2
Gluey 2 je netradiční logická hra s moc pěknou grafikou, kde bude Vašim úkolem udržet skleněné nádoby co nejprázdnější. Klikáním na barevné skvrny se jich budete zbavovat a získávat tak body. Zároveň budou ale další přitékat, takže buďte rychlí a pozorní, protože až se nádoba naplní, hra pro vás skončí.

1,18 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Verminator
Ve hře Verminator budete likvidovat všechny myši v herním poli. Dosáhnete toho tak, že je vylákáte na vůni jejich oblíbeného sýra, nebo je naopak zažene zápach sýra špatného a ony spadnou do vody a utopí se. Sýrové kostky (kterých máte omezené množství) můžete rozmisťovat na začátku i potom, co se myška už pohne. Aby sýr na myš fungoval, musí ho ale cítit.

3,54 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Grow Tower
Postavte co nejvyšší věž v této opravdu povedené hře s pěknou grafikou. Aby se Vám to podařilo, musíte použít pět různých prvků které máte k dispozici v co nejlepším pořadí. Když se Vám to povede, prvky se vylepší na nejvyšší možnou úroveň a stavět se bude skoro samo.

0,75 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Kerixep
Kerixep je opravdu zajímavá logická hříčka, ve které bude Vašim cílem vždy vybarvit všechny čtverečky. Vybarvovat je budete jen pohybem myší a půjde o to, zvolit takovou cestu, aby Vám žádný bílý nezbyl.

1,60 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Kitchen Defense
Otravná moucha se dostala do vaší kuchyně a vy ji musíte nyní zneškodnit. Využít k tomu můžete prakticky cokoli od ovoce, přes lana až po pavouky. Důležité však je najít ten správný způsob, jak mouchu nadobro zlikvidujete.

2,99 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Pixel Bomb
Pixel bomb je výborná hra, která prověří vaši rychlost i postřeh. Úkolem je co nejrychleji "vymazat" všechny hvězdičky z herního. Hvězdička zmizí ve chvíli kdy se jí dotknete kurzorem myši.

0,10 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Chicken House
V logické hře Chicken House budete muset zabít v každém z třiceti kol všechny slepice a rozbít jejich vajíčka. Docílíte toho tak, že odstraníte, nebo rozbijete části konstrukcí na kterých budou sedět. Důležité je ale vždy si uvědomit, které slepice je nutné zabít pádem a které umřou spíš když spadně něco na ně.

0,01 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Accurate Slapshot Level Pack
V této povedené hře inspirované hokejem půjde hlavně o to, jak dobrou máte mušku. Vašim úkolem totiž bude dopravit puk do branky - na co nejméně úderů. V každém ze 30 levelů se Vám ale do cesty postaví nejrůznější komplikace a překážky, takže se budete muset pořádně soustředit a hledat pro puk nejlepší cestu.

1,71 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - The Keeper of 4 Elements
Ve strategické hře The Keeper of 4 Elements bude vaším úkolem ubránit své území před útokem nepřátelských jednotek. Protivníky můžete zastavit za pomoci obranných věží, které je možné stavět na vyznačených místech. Každá z věží má jinou sílu útoku, ale také jinou cenu.

10,47 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Dibbles
Dopravte v této povedené logické hře do cíle co nejvíce mravenců. Nejdůležitější přitom je, aby se nic nestalo mravenčímu králi. Určitě se Vám to podaří, když ve správnou chvíli použijete správné herní prvky jako je stavění mostů, změna směru pohybu mravenců a další.

2,43 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Tentacle Wars
Tentacle Wars je docela náročnější logická hra, ve které se jako buňka postavíte do přírodního konkurenčního boje o přežití. Půjde o to, obsadit všechny okolní buňky tak, že se s nimi spojíte a vyšlete do nich svou energii. Může se ale stát, že pokud příliš zeslábnete, stanete se naopak Vy obětí.

1,85 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Symbiosis Greenland
V pokračování strategické hry s názvem Symbiosis Greenland bude opět vaším úkolem zničit všechny krystaly. Vaší armádou budou speciálně útočné rostliny, které je potřeba zasadit na vhodné místo, abyste mohli efektně zničit vaše protivníky.

10,37 MB | Strategické hry

Spustit Podobné