Oblíbené hry

Hra - Barbie parkování
Tato logická hra, která prověří i Vaše umění práce s myší, se bude líbit hlavně holkám. Hlavní roli v ní totiž hraje panenka Barbie. Ta si vyjela ve svém růžovém autě. Cesta po které chce jet je ale rozbitá a vy ji musíte spravit tak, aby mohla projet. To ale nebude vždy úplně snadné. Dokážete najít vhodné tvary do děr a vše složit tak, aby se auto nezastavilo ani…

1,38 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Nums Connect
Pokud máte rádi matematiku, zahrajte si logickou hru Nums Connect. Vaším úkolem bude spojovat kameny se stejnou hodnotou. Avšak na jednotlivých kamenech se nacházejí příklady, které je potřeba nejdříve vypočítat, abyste zjistili jejich hodnotu.

1,19 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Mini Warfare
V postřehové strategické hře Mini Warfare bude vaším úkolem zastavit postup nepřátelských vojsk, které vtrhly na vaše území. K tomu můžete využít bomby, miny a množství další munice, kterou je potřeba umístit do země tak, aby vybuchla právě ve chvíli, kdy budou nad nimi procházet nepřátelské jednotky.

4,25 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Verminator
Ve hře Verminator budete likvidovat všechny myši v herním poli. Dosáhnete toho tak, že je vylákáte na vůni jejich oblíbeného sýra, nebo je naopak zažene zápach sýra špatného a ony spadnou do vody a utopí se. Sýrové kostky (kterých máte omezené množství) můžete rozmisťovat na začátku i potom, co se myška už pohne. Aby sýr na myš fungoval, musí ho ale cítit.

3,54 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Symbiosis
Symbiosis je strategická hra, ve které budete mít za úkol porazit nepřátelské krystaly. Využít k tomu můžete speciální útočné rostliny, které je potřeba takticky rozmístit na hrací plochu. Rostliny navíc mohou využít symbiózu, která jim dodá energii z jiných rostlin.

7,45 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Color W.i.t.c.h.
Vymalujte si podle své fantazie partu mladých čarodějek. Vezměte do ruky štětec, namočte do široké palety barev a můžete se pustit do kreativního díla. Doprovázet Vás bude super písnička ;)

2,93 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Grow Tower
Postavte co nejvyšší věž v této opravdu povedené hře s pěknou grafikou. Aby se Vám to podařilo, musíte použít pět různých prvků které máte k dispozici v co nejlepším pořadí. Když se Vám to povede, prvky se vylepší na nejvyšší možnou úroveň a stavět se bude skoro samo.

0,75 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Gluey 2
Gluey 2 je netradiční logická hra s moc pěknou grafikou, kde bude Vašim úkolem udržet skleněné nádoby co nejprázdnější. Klikáním na barevné skvrny se jich budete zbavovat a získávat tak body. Zároveň budou ale další přitékat, takže buďte rychlí a pozorní, protože až se nádoba naplní, hra pro vás skončí.

1,18 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Kerixep
Kerixep je opravdu zajímavá logická hříčka, ve které bude Vašim cílem vždy vybarvit všechny čtverečky. Vybarvovat je budete jen pohybem myší a půjde o to, zvolit takovou cestu, aby Vám žádný bílý nezbyl.

1,60 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Chicken House
V logické hře Chicken House budete muset zabít v každém z třiceti kol všechny slepice a rozbít jejich vajíčka. Docílíte toho tak, že odstraníte, nebo rozbijete části konstrukcí na kterých budou sedět. Důležité je ale vždy si uvědomit, které slepice je nutné zabít pádem a které umřou spíš když spadně něco na ně.

0,01 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Kitchen Defense
Otravná moucha se dostala do vaší kuchyně a vy ji musíte nyní zneškodnit. Využít k tomu můžete prakticky cokoli od ovoce, přes lana až po pavouky. Důležité však je najít ten správný způsob, jak mouchu nadobro zlikvidujete.

2,99 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Accurate Slapshot Level Pack
V této povedené hře inspirované hokejem půjde hlavně o to, jak dobrou máte mušku. Vašim úkolem totiž bude dopravit puk do branky - na co nejméně úderů. V každém ze 30 levelů se Vám ale do cesty postaví nejrůznější komplikace a překážky, takže se budete muset pořádně soustředit a hledat pro puk nejlepší cestu.

1,71 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Pixel Bomb
Pixel bomb je výborná hra, která prověří vaši rychlost i postřeh. Úkolem je co nejrychleji "vymazat" všechny hvězdičky z herního. Hvězdička zmizí ve chvíli kdy se jí dotknete kurzorem myši.

0,10 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Hambo 2
Hambo 2 je pokračování skvělé logické hry, ve které se tentokrát ocitnete v roli prasátka-mafiána. Zlikvidovat všechny nepohodlné postavičky bude vyžadovat dostatek přemýšlením, protože v každém kole máte jiné zbraně a jen určitý počet nábojů.

1,86 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - The Keeper of 4 Elements
Ve strategické hře The Keeper of 4 Elements bude vaším úkolem ubránit své území před útokem nepřátelských jednotek. Protivníky můžete zastavit za pomoci obranných věží, které je možné stavět na vyznačených místech. Každá z věží má jinou sílu útoku, ale také jinou cenu.

10,47 MB | Strategické hry

Spustit Podobné