Oblíbené hry

Hra - Mini Warfare
V postřehové strategické hře Mini Warfare bude vaším úkolem zastavit postup nepřátelských vojsk, které vtrhly na vaše území. K tomu můžete využít bomby, miny a množství další munice, kterou je potřeba umístit do země tak, aby vybuchla právě ve chvíli, kdy budou nad nimi procházet nepřátelské jednotky.

4,25 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Electric Joint
Ve hře Electric Joint bude vaším úkolem pospojovat plusové a minusové znaménka do jednoho uzavřeného obvodu. Znaménka je však možné spojovat jen na střídačku, přičemž musíte dbát nato, aby se vám spoje navzájem nekřížily.

2,45 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Barbie parkování
Tato logická hra, která prověří i Vaše umění práce s myší, se bude líbit hlavně holkám. Hlavní roli v ní totiž hraje panenka Barbie. Ta si vyjela ve svém růžovém autě. Cesta po které chce jet je ale rozbitá a vy ji musíte spravit tak, aby mohla projet. To ale nebude vždy úplně snadné. Dokážete najít vhodné tvary do děr a vše složit tak, aby se auto nezastavilo ani…

1,38 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Verminator
Ve hře Verminator budete likvidovat všechny myši v herním poli. Dosáhnete toho tak, že je vylákáte na vůni jejich oblíbeného sýra, nebo je naopak zažene zápach sýra špatného a ony spadnou do vody a utopí se. Sýrové kostky (kterých máte omezené množství) můžete rozmisťovat na začátku i potom, co se myška už pohne. Aby sýr na myš fungoval, musí ho ale cítit.

3,54 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Symbiosis
Symbiosis je strategická hra, ve které budete mít za úkol porazit nepřátelské krystaly. Využít k tomu můžete speciální útočné rostliny, které je potřeba takticky rozmístit na hrací plochu. Rostliny navíc mohou využít symbiózu, která jim dodá energii z jiných rostlin.

7,45 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Color W.i.t.c.h.
Vymalujte si podle své fantazie partu mladých čarodějek. Vezměte do ruky štětec, namočte do široké palety barev a můžete se pustit do kreativního díla. Doprovázet Vás bude super písnička ;)

2,93 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Gluey 2
Gluey 2 je netradiční logická hra s moc pěknou grafikou, kde bude Vašim úkolem udržet skleněné nádoby co nejprázdnější. Klikáním na barevné skvrny se jich budete zbavovat a získávat tak body. Zároveň budou ale další přitékat, takže buďte rychlí a pozorní, protože až se nádoba naplní, hra pro vás skončí.

1,18 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Kerixep
Kerixep je opravdu zajímavá logická hříčka, ve které bude Vašim cílem vždy vybarvit všechny čtverečky. Vybarvovat je budete jen pohybem myší a půjde o to, zvolit takovou cestu, aby Vám žádný bílý nezbyl.

1,60 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Grow Tower
Postavte co nejvyšší věž v této opravdu povedené hře s pěknou grafikou. Aby se Vám to podařilo, musíte použít pět různých prvků které máte k dispozici v co nejlepším pořadí. Když se Vám to povede, prvky se vylepší na nejvyšší možnou úroveň a stavět se bude skoro samo.

0,75 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Kitchen Defense
Otravná moucha se dostala do vaší kuchyně a vy ji musíte nyní zneškodnit. Využít k tomu můžete prakticky cokoli od ovoce, přes lana až po pavouky. Důležité však je najít ten správný způsob, jak mouchu nadobro zlikvidujete.

2,99 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Minerics
V logické skákačce se ocitnete v zavaleni dolů, odkud budete muset dostat dvou horníků. Horníci si mohou navzájem pomáhat, což jim umožní zdolat většinu překážek. Nezapomeňte po cestě sbírat vzácné drahokamy.

2,15 MB | Logické hry pro dva

Spustit Podobné
Hra - Chicken House
V logické hře Chicken House budete muset zabít v každém z třiceti kol všechny slepice a rozbít jejich vajíčka. Docílíte toho tak, že odstraníte, nebo rozbijete části konstrukcí na kterých budou sedět. Důležité je ale vždy si uvědomit, které slepice je nutné zabít pádem a které umřou spíš když spadně něco na ně.

0,01 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Hambo 2
Hambo 2 je pokračování skvělé logické hry, ve které se tentokrát ocitnete v roli prasátka-mafiána. Zlikvidovat všechny nepohodlné postavičky bude vyžadovat dostatek přemýšlením, protože v každém kole máte jiné zbraně a jen určitý počet nábojů.

1,86 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Pixel Bomb
Pixel bomb je výborná hra, která prověří vaši rychlost i postřeh. Úkolem je co nejrychleji "vymazat" všechny hvězdičky z herního. Hvězdička zmizí ve chvíli kdy se jí dotknete kurzorem myši.

0,10 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Accurate Slapshot Level Pack
V této povedené hře inspirované hokejem půjde hlavně o to, jak dobrou máte mušku. Vašim úkolem totiž bude dopravit puk do branky - na co nejméně úderů. V každém ze 30 levelů se Vám ale do cesty postaví nejrůznější komplikace a překážky, takže se budete muset pořádně soustředit a hledat pro puk nejlepší cestu.

1,71 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné