Oblíbené hry

Hra - Tripman
Ve hře Tripman se vydáte do fantazijního světa šíleného vědce, kde budete muset překonávat podivné překážky a vyhýbat se ještě podivnějším stvořením. K tomu, abyste všechny nástrahy zdolali, vám poslouží předměty, které po cestě najdete a které je potřeba použít v pravý čas.

9,19 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - The Keeper of 4 Elements
Ve strategické hře The Keeper of 4 Elements bude vaším úkolem ubránit své území před útokem nepřátelských jednotek. Protivníky můžete zastavit za pomoci obranných věží, které je možné stavět na vyznačených místech. Každá z věží má jinou sílu útoku, ale také jinou cenu.

10,47 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Ank Coin
Ank Coin je retro skákačka, ve které bude vaším úkolem v každém kole dopravit hlavního hrdinu k cílové vlajce. Pokud chcete zároveň získat co nejvíce bodů, musíte posbírat všechny mince, které se v daném kole nacházejí. Zároveň se vám body počítají i za čas, takže se snažte být co nejrychlejší.

0,46 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Tentacle Wars
Tentacle Wars je docela náročnější logická hra, ve které se jako buňka postavíte do přírodního konkurenčního boje o přežití. Půjde o to, obsadit všechny okolní buňky tak, že se s nimi spojíte a vyšlete do nich svou energii. Může se ale stát, že pokud příliš zeslábnete, stanete se naopak Vy obětí.

1,85 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Dibbles
Dopravte v této povedené logické hře do cíle co nejvíce mravenců. Nejdůležitější přitom je, aby se nic nestalo mravenčímu králi. Určitě se Vám to podaří, když ve správnou chvíli použijete správné herní prvky jako je stavění mostů, změna směru pohybu mravenců a další.

2,43 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Hambo
Ve hře Hambo se v roli ozbrojeného prasátka budete pokoušet v každém kole zlikvidovat všechny protivníky. S omezeným počtem zbraní a střel musíte najít ten správný způsob, jak nepřítele zlikvidovat. Ve hře tak půjde zejména o přesnost, avšak zapojit musíte i logické myšlení.

0,80 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Broken Dreams
Broken Dreams je logická hra o zamilovaném páru, který musíte v každém kole dostat k sobě. Po cestě však na vás čeká mnoho překážek, které můžete překonat pouze za pomoci klonů hlavního hrdiny nebo vzájemnou spoluprací obou postav.

10,68 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Symbiosis Greenland
V pokračování strategické hry s názvem Symbiosis Greenland bude opět vaším úkolem zničit všechny krystaly. Vaší armádou budou speciálně útočné rostliny, které je potřeba zasadit na vhodné místo, abyste mohli efektně zničit vaše protivníky.

10,37 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Amigo Pancho 3
Zahrajte si třetí díl logické hry Amigo Pancho, ve které na vás čeká mnoho nových levelů, jejichž cílem je pomoci hlavní postavě v útěku. Abyste se dostali mimo hrací plochu musíte zajistit, že se vaše létající balóny, které používáte k útěku, žádným způsobem neprotrhnou.

10,17 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Unfreeze Me
Cílem této hry je osvobodit vždy všechny ptáčky zamrzlé v ledu. Led rozmrazíte proudem vody, který na správné místo dostanete za pomoci vhodně použitých herních prvků. V každém kole je pak také dobré při osvobozování vodou naplnit co nejvíce džbánů, co na herní ploše najdete.

3,31 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Samurai Fruits
Samurai Fruits je super postřehová hra známá především z prostředí smartphonů, ve které bude vaším úkolem včas prosekávat ovoce poletující ve vzduchu. Ve hře máte 5 životů, přičemž život ztratíte, pokud nestihnete ovoce rozseknout.

6,64 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Cube Mayhem
V logické hře Cube Mayhem bude vaším úkolem dopravit bílou kostku skrz hrací plochu až do cíle. Samotnou kostkou však není možné pohybovat, proto musíte na hrací plochu správně rozestavit šipky a další herní prvky, které kostku bezpečně k cíli dovedou.

3,66 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Sugar, Sugar
Hra Sugar, Sugar má velmi jednoduchý námět i grafické zpracování je poměrně zastaralé. Navzdory tomu všemu vás hra rychle zaujme a nebudete chtít přestat, dokud nedokončíte všechny levely. Cílem hry je dostat cukr do připravených sklenic a to za pomoci čar, které můžete libovolně kreslit.

0,88 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Vortex Point 2
V druhém pokračování logické adventury Vortex Point se opět vydáte po stopách neobyčejné záhady. Tentokrát budete vyšetřovat zmizení mladé dívky, která se vytratila za skutečně zvláštních okolností.

5,08 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Deeper Sleeper
Deeper Sleeper je strašidelná hra, ve které se ocitnete v podivné noční moře hlavního hrdiny. Zároveň budete uvězněn v knihovně, s jejíž musíte najít cestu ven. Přitom se snažte rozluštit záhadu, která stojí za vznikem vašich nepříjemných snů.

12,48 MB | Logické adventury

Spustit Podobné