Oblíbené hry

Hra - Ank Coin
Ank Coin je retro skákačka, ve které bude vaším úkolem v každém kole dopravit hlavního hrdinu k cílové vlajce. Pokud chcete zároveň získat co nejvíce bodů, musíte posbírat všechny mince, které se v daném kole nacházejí. Zároveň se vám body počítají i za čas, takže se snažte být co nejrychlejší.

0,46 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Hambo 2
Hambo 2 je pokračování skvělé logické hry, ve které se tentokrát ocitnete v roli prasátka-mafiána. Zlikvidovat všechny nepohodlné postavičky bude vyžadovat dostatek přemýšlením, protože v každém kole máte jiné zbraně a jen určitý počet nábojů.

1,86 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Unfreeze Me
Cílem této hry je osvobodit vždy všechny ptáčky zamrzlé v ledu. Led rozmrazíte proudem vody, který na správné místo dostanete za pomoci vhodně použitých herních prvků. V každém kole je pak také dobré při osvobozování vodou naplnit co nejvíce džbánů, co na herní ploše najdete.

3,31 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Broken Dreams
Broken Dreams je logická hra o zamilovaném páru, který musíte v každém kole dostat k sobě. Po cestě však na vás čeká mnoho překážek, které můžete překonat pouze za pomoci klonů hlavního hrdiny nebo vzájemnou spoluprací obou postav.

10,68 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Tripman
Ve hře Tripman se vydáte do fantazijního světa šíleného vědce, kde budete muset překonávat podivné překážky a vyhýbat se ještě podivnějším stvořením. K tomu, abyste všechny nástrahy zdolali, vám poslouží předměty, které po cestě najdete a které je potřeba použít v pravý čas.

9,19 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Samurai Fruits
Samurai Fruits je super postřehová hra známá především z prostředí smartphonů, ve které bude vaším úkolem včas prosekávat ovoce poletující ve vzduchu. Ve hře máte 5 životů, přičemž život ztratíte, pokud nestihnete ovoce rozseknout.

6,64 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Amigo Pancho 3
Zahrajte si třetí díl logické hry Amigo Pancho, ve které na vás čeká mnoho nových levelů, jejichž cílem je pomoci hlavní postavě v útěku. Abyste se dostali mimo hrací plochu musíte zajistit, že se vaše létající balóny, které používáte k útěku, žádným způsobem neprotrhnou.

10,17 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Cube Mayhem
V logické hře Cube Mayhem bude vaším úkolem dopravit bílou kostku skrz hrací plochu až do cíle. Samotnou kostkou však není možné pohybovat, proto musíte na hrací plochu správně rozestavit šipky a další herní prvky, které kostku bezpečně k cíli dovedou.

3,66 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Red Remover
Red Remover je logická hra, která potrápí vaši představivost a dobrý odhad. Vašim úkolem bude odstraňováním fialových kostek a plošin docílit toho, aby z herní plochy spadly všechny červené kostky a zelené naopak zůstaly. Podaří se Vám to i v náročnějších levelech?

1,12 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Deeper Sleeper
Deeper Sleeper je strašidelná hra, ve které se ocitnete v podivné noční moře hlavního hrdiny. Zároveň budete uvězněn v knihovně, s jejíž musíte najít cestu ven. Přitom se snažte rozluštit záhadu, která stojí za vznikem vašich nepříjemných snů.

12,48 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Vortex Point 2
V druhém pokračování logické adventury Vortex Point se opět vydáte po stopách neobyčejné záhady. Tentokrát budete vyšetřovat zmizení mladé dívky, která se vytratila za skutečně zvláštních okolností.

5,08 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Hambo
Ve hře Hambo se v roli ozbrojeného prasátka budete pokoušet v každém kole zlikvidovat všechny protivníky. S omezeným počtem zbraní a střel musíte najít ten správný způsob, jak nepřítele zlikvidovat. Ve hře tak půjde zejména o přesnost, avšak zapojit musíte i logické myšlení.

0,80 MB | Zábavné hry

Spustit Podobné
Hra - Sugar, Sugar
Hra Sugar, Sugar má velmi jednoduchý námět i grafické zpracování je poměrně zastaralé. Navzdory tomu všemu vás hra rychle zaujme a nebudete chtít přestat, dokud nedokončíte všechny levely. Cílem hry je dostat cukr do připravených sklenic a to za pomoci čar, které můžete libovolně kreslit.

0,88 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Happy Dead Friends
V této hře s opravdu dobrou grafikou na Vás čekají kulaté příšerky v hexagonovém herním poli. Vašim úkolem je přesunout tak, aby se všechny chytily společně za ruce. Problém je, že každá má jiný počet rukou a navíc se Vám do cesty v pozdějších levelech připletou kameny a zaberou cenná pole. Hodnocení potom budete nejen podle toho, jestli úkol splníte, ale i podle toho, kolikrát příšerkami…

5,20 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Habla Kadabla
V adventuře Habla Kadabla budete pomáhat čarodějnici najít zloděje, který jí v noci vykradl obchod. Odhalit stopy vedoucí k podezřelému však nebude jednoduché. Pomoci vám přitom mohou obyvatelé městečka, ale především váš dobrý postřeh a logické myšlení.

6,77 MB | Logické adventury

Spustit Podobné