Oblíbené hry

Hra - MegaCity HD
MegaCity HD je logická strategická hra, ve které budete mít za úkol vybudovat vlastní město. Stavba města má však přísná pravidla, takže musíte uvažovat, kam postavit parkoviště, továrny, parky a další stavby. Abyste uspěli je potřeba, aby v každém sloupci byl požadovaný počet obytných míst.

11,50 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Binga 3
Prověřte svůj postřeh, logické myšlení i rychlé reakce v třetím pokračování vynikající logické hry Binga. Ve hře na vás čeká mnoho hádanek a úkolů, které se musíte snažit splnit co nejrychleji, abyste získali nejlepší skóre.

5,00 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Habla Kadabla
V adventuře Habla Kadabla budete pomáhat čarodějnici najít zloděje, který jí v noci vykradl obchod. Odhalit stopy vedoucí k podezřelému však nebude jednoduché. Pomoci vám přitom mohou obyvatelé městečka, ale především váš dobrý postřeh a logické myšlení.

6,77 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Red Remover
Red Remover je logická hra, která potrápí vaši představivost a dobrý odhad. Vašim úkolem bude odstraňováním fialových kostek a plošin docílit toho, aby z herní plochy spadly všechny červené kostky a zelené naopak zůstaly. Podaří se Vám to i v náročnějších levelech?

1,12 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Happy Dead Friends
V této hře s opravdu dobrou grafikou na Vás čekají kulaté příšerky v hexagonovém herním poli. Vašim úkolem je přesunout tak, aby se všechny chytily společně za ruce. Problém je, že každá má jiný počet rukou a navíc se Vám do cesty v pozdějších levelech připletou kameny a zaberou cenná pole. Hodnocení potom budete nejen podle toho, jestli úkol splníte, ale i podle toho, kolikrát příšerkami…

5,20 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Liquid Mesure 3
Přinášíme vám třetí pokračování skvělé logické hry Liquid Mesure, jejímž cílem je naplnit prázdnou nádobu přesným množstvím vody. Využít přitom můžete potrubí, které lze různě spojovat či další herní prvky. Podaří se vám dokončit všech 30 kol?

8,29 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Shave Time
Shave Time je zábavná oddechovka, ve které bude vaším úkolem holit lidi přesně podle jejich představ. Nejdříve musíte nanést pěnu na holení a následně se pustit do samotné úpravy vlasů a vousů. Nakonec ještě setřete zbytky pěny a nechte si od zákazníků ohodnotit svou práci.

1,29 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Brainless Zombi
V logické skákačce Brainless Zombie bude vaším úkolem zachránit nakažené zombie a změnit je zpět na lidi. Aby se vám to podařilo, je potřeba dostat zombie k kouzelnému bloku, který je vyléčí. Po cestě se však musíte vyhnout mozku, jinak by ho zombie snědla.

1,70 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Phage Wars
Staňte se součásti války buněk. Vyberte si jeden druh a pusťte se do boje. Vašim cílem je obsadit všechny okolní buňky včetně těch soupeřových. Každá buňka má určitou sílu a rychlost množení. Tuto sílu můžete vysílat k ostatním. Když Vaše energie v buňce převládne, tak ji získáte. Ale pozor, stále si musíte hlídat, aby Vás nepřátelská buňka "netrumfla".

0,62 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Milk Quest
V adventuře Milk Quest bude vaším úkolem pomoci malému koťátku dostat se k mléku. Cesta k "pokladu" je však plná překážek, které můžete překonat jen správnou interakcí s různými herními prvky.

7,37 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Cube Droid
Tentokrát budete hrát za malého robota se kterým budete za úkol v každém levelu sebrat vždy všechny baterie. Aby se Vám to podařilo musíte se vyhnout všem nebezpečným hlídačům i kanónům a přitom strategicky přesouvat krabice, které v přístupu k bateriím brání.

4,18 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Mechanism 2
Je tady druhé pokračování výborné hry, ve které budete opět dostávat malé kolečko k jeho východu do dalšího levelu. Aby se Vám to podařilo, musíte využít mechanických vlastností různých předmětů a správně je propojit, nebo naopak v pravý okamžik rozříznout.

5,26 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Diamonds Chase
V logické adventuře Diamonds Chase se vydáte na dobrodružnou výpravu, jejímž cílem je na odlehlých místech naší planety najít vzácné diamanty. Během cesty si však budete muset poradit s mnoha překážkami. Využívat k tomu budete předměty, které najdete ve svém okolí.

2,02 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Monty's Moon
Cílem hry Monty's Moon je dostat opici na měsíc. Zpočátku budete k letu využívat jen katapult, avšak postupně si můžete dokupovat i křídla, motor, lepší katapult a mnoho dalších vylepšení. Upgrady je možné kupovat za banány, které během každého letu posbíráte.

2,76 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Pierre Hotel
Pierre Hotel je skvěle zpracovaná adventura, ve které musíte pomoci vyšetřit sympatickému chlapíkovi záhadné zmizení jeho přítelkyně. Ta se vytratila hned po příjezdu do strašidelného hotelu, který je sám o sobě jednou velkou záhadou.

4,08 MB | Logické adventury

Spustit Podobné