Oblíbené hry

Hra - Brainless Zombi
V logické skákačce Brainless Zombie bude vaším úkolem zachránit nakažené zombie a změnit je zpět na lidi. Aby se vám to podařilo, je potřeba dostat zombie k kouzelnému bloku, který je vyléčí. Po cestě se však musíte vyhnout mozku, jinak by ho zombie snědla.

1,70 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Liquid Mesure 3
Přinášíme vám třetí pokračování skvělé logické hry Liquid Mesure, jejímž cílem je naplnit prázdnou nádobu přesným množstvím vody. Využít přitom můžete potrubí, které lze různě spojovat či další herní prvky. Podaří se vám dokončit všech 30 kol?

8,29 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Milk Quest
V adventuře Milk Quest bude vaším úkolem pomoci malému koťátku dostat se k mléku. Cesta k "pokladu" je však plná překážek, které můžete překonat jen správnou interakcí s různými herními prvky.

7,37 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Binga 3
Prověřte svůj postřeh, logické myšlení i rychlé reakce v třetím pokračování vynikající logické hry Binga. Ve hře na vás čeká mnoho hádanek a úkolů, které se musíte snažit splnit co nejrychleji, abyste získali nejlepší skóre.

5,00 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Phage Wars
Staňte se součásti války buněk. Vyberte si jeden druh a pusťte se do boje. Vašim cílem je obsadit všechny okolní buňky včetně těch soupeřových. Každá buňka má určitou sílu a rychlost množení. Tuto sílu můžete vysílat k ostatním. Když Vaše energie v buňce převládne, tak ji získáte. Ale pozor, stále si musíte hlídat, aby Vás nepřátelská buňka "netrumfla".

0,62 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Mechanism 2
Je tady druhé pokračování výborné hry, ve které budete opět dostávat malé kolečko k jeho východu do dalšího levelu. Aby se Vám to podařilo, musíte využít mechanických vlastností různých předmětů a správně je propojit, nebo naopak v pravý okamžik rozříznout.

5,26 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Nums Connect
Pokud máte rádi matematiku, zahrajte si logickou hru Nums Connect. Vaším úkolem bude spojovat kameny se stejnou hodnotou. Avšak na jednotlivých kamenech se nacházejí příklady, které je potřeba nejdříve vypočítat, abyste zjistili jejich hodnotu.

1,19 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Mystery IQ Test
Cílem hry Mystery IQ Test je získat co nejvyšší IQ. Celkově na vás čeká 30 různých levelů a tři úrovně obtížnosti. Čím vyšší obtížnost zvolíte, tím máte větší šanci získat dobrý výsledek. Na druhou stranu se vám však odečte hodně bodů za nesprávnou odpověď.

5,64 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Mechanism
Dostaňte malé kolečko ke vstupu do dalšího levelu ve velice povedené logické hře Mechanism. K posunování kolečka můžete využít znalosti mechaniky a prostředků jako je nůž, odrazová rampa a další.

2,81 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Monty's Moon
Cílem hry Monty's Moon je dostat opici na měsíc. Zpočátku budete k letu využívat jen katapult, avšak postupně si můžete dokupovat i křídla, motor, lepší katapult a mnoho dalších vylepšení. Upgrady je možné kupovat za banány, které během každého letu posbíráte.

2,76 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Pierre Hotel
Pierre Hotel je skvěle zpracovaná adventura, ve které musíte pomoci vyšetřit sympatickému chlapíkovi záhadné zmizení jeho přítelkyně. Ta se vytratila hned po příjezdu do strašidelného hotelu, který je sám o sobě jednou velkou záhadou.

4,08 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Wake Up the Box 5
Přinášíme vám pátý díl perfektní logické hry Wake Up the Box, ve které je potřeba probudit spící krabici. Na vyznačenou plochu musíte nakreslit vhodné objekty, které silným nárazům krabici probudí. Dokážete zdolat všechny levely?

5,41 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Nuclearoids
V této netradiční hře bude Vašim hlavním úkolem nechat vybuchnout co nejvíce nuclearoidů (minimálně ale zadané množství). To se Vám podaří tak, že kliknete na jeden počáteční bod, ten vybuchne a rozpoutá řetězovou reakci. Čím lepší nuclearoid na začátku zvolíte, tím větší bude řetězová reakce a tím víc bodů získáte.

3,45 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Diamonds Chase
V logické adventuře Diamonds Chase se vydáte na dobrodružnou výpravu, jejímž cílem je na odlehlých místech naší planety najít vzácné diamanty. Během cesty si však budete muset poradit s mnoha překážkami. Využívat k tomu budete předměty, které najdete ve svém okolí.

2,02 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Click Bots
V logické hře s názvem Click Bots budete mít za úkol dostat do cílových dveří co nejvíce panáčků. Protože je však cesta k cíli plná rozličných překážek, budete muset některé panáčky obětovat a zajistit tak ostatním bezpečný postup.

6,41 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné