Oblíbené hry

Hra - Cube Droid
Tentokrát budete hrát za malého robota se kterým budete za úkol v každém levelu sebrat vždy všechny baterie. Aby se Vám to podařilo musíte se vyhnout všem nebezpečným hlídačům i kanónům a přitom strategicky přesouvat krabice, které v přístupu k bateriím brání.

4,18 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Shave Time
Shave Time je zábavná oddechovka, ve které bude vaším úkolem holit lidi přesně podle jejich představ. Nejdříve musíte nanést pěnu na holení a následně se pustit do samotné úpravy vlasů a vousů. Nakonec ještě setřete zbytky pěny a nechte si od zákazníků ohodnotit svou práci.

1,29 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Bodiless
V této hře budete postavou bez těla, která má jen ruce, hlavu a nohy. I přesto se však můžete zcela obratně pohybovat, skákat a dokonce se dostat i přes úplně nejmenší otvory. Splnění každého kola si však vyžaduje jistou dávku šikovnosti i logického myšlení, protože cesta k cíli je plná překážek.

2,88 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Tentacle Wars 2
Tentacle Wars 2 je pokračování výborné strategické hry, ve které budete ovládat buňky a snažit se obsadit všechny ostatní. Dosáhnete toho tak, že vždy vyšlete z buňky svou energii do jiné. Není to ale vůbec tak snadné. Ostatní buňky se budou bránit a napadat ty Vaše.

1,60 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Hippo the Brave Knight
Pomozte hrochovi v adventuře Hippo the Brave Knight zachránit království a najit pět králů i s jejich korunami. Čeká na vás dobrodružná cesta, během níž je potřeba zdolat mnoho různých překážek a vyřešit nejednu logickou hádanku.

4,77 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - MegaCity HD
MegaCity HD je logická strategická hra, ve které budete mít za úkol vybudovat vlastní město. Stavba města má však přísná pravidla, takže musíte uvažovat, kam postavit parkoviště, továrny, parky a další stavby. Abyste uspěli je potřeba, aby v každém sloupci byl požadovaný počet obytných míst.

11,50 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Naughty Avenue
Naughty Avenue je zábavná adventura, v níž se vžijete do role mladého kluka, který si rád dělá legraci ze svých sousedů. Pomozte mu vymýšlet a předvádět stále nové kanadské žertíky a naštve tak vaše okolí.

6,33 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Bomb Town
Bomb Town je akční logická hra, ve které bude vaším úkolem vybombardovať všechny městečka. Úloha to bude skutečně náročná, protože v každém kole máte jen jednu bombu a musíte najít tak to správné místo, kde je upustit a napáchat tak dostatečnou škodu.

0,70 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Golferrific
Golferrific je hra inspirovaná golfem, ve které nebude dostávat míčky do jamek, ale ničit sklenice. Level úspěšně dokončíte, když na herní ploše nezůstane žádná v celku. Do odpalu musíte dát správnou sílu a odhadnout úhel, protože se Vám do cesty postaví i nejrůznější překážky.

2,09 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Minerics
V logické skákačce se ocitnete v zavaleni dolů, odkud budete muset dostat dvou horníků. Horníci si mohou navzájem pomáhat, což jim umožní zdolat většinu překážek. Nezapomeňte po cestě sbírat vzácné drahokamy.

2,15 MB | Logické hry pro dva

Spustit Podobné
Hra - Rainbowlines
V logické hře Rainbowlines budete mít v každém kole za úkol získat dostatek bodů spojováním barevných kuliček. Abyste kuličky z hrací plochy mohli odstranit, musíte do rady postavit alespoň tři stejné barvy. Dávejte si pozor, aby se nezaplnila celá plochy a vy tak neprohráli.

5,89 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Click the Bolt
Click the Bolt je logická hra, ve které je potřeba dopravit mimozemšťana uvězněného v bublině přes desítky levelů, které jsou plné překážek. Přitom se snažte posbírat všechny sladké dobroty, které po cestě najdete. Mimozemšťanem je možné pohybem za pomoci dřevěných desek, ze kterých můžete vytahovat šrouby.

6,84 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Vortex Point
V adventuře Vortex Point se vžijete do role detektiva, který má za úkol vyřešil podivné zločiny uplynulých dní. Všechny z nich přitom směřují k záhadnému duchovi. Pokud se chcete ve vyšetřovaní posunout o krok dále, musíte prozkoumat místa zločinu a zajistit všechny stopy, které najdete.

3,59 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Slice the Box
Slice the Box je jednoduchá logická hra s příjemným grafickým prostředím, ve které půjde především o přesnost. V každém kole musíte s kartonu vyříznout objekty, které jsou na něm vyznačeny. Aby to nebylo až tak jednoduché, ve hře budete mít různé typy střihů a každý jen v omezeném počtu.

1,99 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Wooden Path
Ve hře Wooden Path na vás čeká množství rozmanitých levelů, ve kterých bude vaším úkolem opravit most vedoucí přes řeku. Prvky nutné pro jeho opravu budete mít k dispozici, abyste je však mohli dostat na správné místo, musíte pohybovat ostatními bloky, které vám překážejí v cestě.

6,92 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné