Oblíbené hry

Hra - Wake Up the Box 5
Přinášíme vám pátý díl perfektní logické hry Wake Up the Box, ve které je potřeba probudit spící krabici. Na vyznačenou plochu musíte nakreslit vhodné objekty, které silným nárazům krabici probudí. Dokážete zdolat všechny levely?

5,41 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Mystery IQ Test
Cílem hry Mystery IQ Test je získat co nejvyšší IQ. Celkově na vás čeká 30 různých levelů a tři úrovně obtížnosti. Čím vyšší obtížnost zvolíte, tím máte větší šanci získat dobrý výsledek. Na druhou stranu se vám však odečte hodně bodů za nesprávnou odpověď.

5,64 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Click Bots
V logické hře s názvem Click Bots budete mít za úkol dostat do cílových dveří co nejvíce panáčků. Protože je však cesta k cíli plná rozličných překážek, budete muset některé panáčky obětovat a zajistit tak ostatním bezpečný postup.

6,41 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Bodiless
V této hře budete postavou bez těla, která má jen ruce, hlavu a nohy. I přesto se však můžete zcela obratně pohybovat, skákat a dokonce se dostat i přes úplně nejmenší otvory. Splnění každého kola si však vyžaduje jistou dávku šikovnosti i logického myšlení, protože cesta k cíli je plná překážek.

2,88 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Mechanism
Dostaňte malé kolečko ke vstupu do dalšího levelu ve velice povedené logické hře Mechanism. K posunování kolečka můžete využít znalosti mechaniky a prostředků jako je nůž, odrazová rampa a další.

2,81 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Naughty Avenue
Naughty Avenue je zábavná adventura, v níž se vžijete do role mladého kluka, který si rád dělá legraci ze svých sousedů. Pomozte mu vymýšlet a předvádět stále nové kanadské žertíky a naštve tak vaše okolí.

6,33 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Nuclearoids
V této netradiční hře bude Vašim hlavním úkolem nechat vybuchnout co nejvíce nuclearoidů (minimálně ale zadané množství). To se Vám podaří tak, že kliknete na jeden počáteční bod, ten vybuchne a rozpoutá řetězovou reakci. Čím lepší nuclearoid na začátku zvolíte, tím větší bude řetězová reakce a tím víc bodů získáte.

3,45 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Vortex Point
V adventuře Vortex Point se vžijete do role detektiva, který má za úkol vyřešil podivné zločiny uplynulých dní. Všechny z nich přitom směřují k záhadnému duchovi. Pokud se chcete ve vyšetřovaní posunout o krok dále, musíte prozkoumat místa zločinu a zajistit všechny stopy, které najdete.

3,59 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Hippo the Brave Knight
Pomozte hrochovi v adventuře Hippo the Brave Knight zachránit království a najit pět králů i s jejich korunami. Čeká na vás dobrodružná cesta, během níž je potřeba zdolat mnoho různých překážek a vyřešit nejednu logickou hádanku.

4,77 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Tentacle Wars 2
Tentacle Wars 2 je pokračování výborné strategické hry, ve které budete ovládat buňky a snažit se obsadit všechny ostatní. Dosáhnete toho tak, že vždy vyšlete z buňky svou energii do jiné. Není to ale vůbec tak snadné. Ostatní buňky se budou bránit a napadat ty Vaše.

1,60 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Bomb Town
Bomb Town je akční logická hra, ve které bude vaším úkolem vybombardovať všechny městečka. Úloha to bude skutečně náročná, protože v každém kole máte jen jednu bombu a musíte najít tak to správné místo, kde je upustit a napáchat tak dostatečnou škodu.

0,70 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Rainbowlines
V logické hře Rainbowlines budete mít v každém kole za úkol získat dostatek bodů spojováním barevných kuliček. Abyste kuličky z hrací plochy mohli odstranit, musíte do rady postavit alespoň tři stejné barvy. Dávejte si pozor, aby se nezaplnila celá plochy a vy tak neprohráli.

5,89 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Fodder
Cílem hry Fodder je nakrmit v každém kole hladová zvířátka. Abyste ke každému zvířátku mohli dopravit pamlsek, který má rádo, je potřeba ve správném pořadí přeseknout lana, na kterých vysí potrava či další herní prvky. Dokážete zdolat všechny levely?

1,05 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Click the Bolt
Click the Bolt je logická hra, ve které je potřeba dopravit mimozemšťana uvězněného v bublině přes desítky levelů, které jsou plné překážek. Přitom se snažte posbírat všechny sladké dobroty, které po cestě najdete. Mimozemšťanem je možné pohybem za pomoci dřevěných desek, ze kterých můžete vytahovat šrouby.

6,84 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Slice the Box
Slice the Box je jednoduchá logická hra s příjemným grafickým prostředím, ve které půjde především o přesnost. V každém kole musíte s kartonu vyříznout objekty, které jsou na něm vyznačeny. Aby to nebylo až tak jednoduché, ve hře budete mít různé typy střihů a každý jen v omezeném počtu.

1,99 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné